Zasílání upozornění emailem:
Zobrazit na mapě Skrýt mapu Zobrazeno 1000 záznamů.
Pronájem nebytových prostor 137 m2
31 500 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 37 m2
8 000 Kč/měsíc
Pronájem skladu 400 m2
19 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 684 m2
159 600 Kč/měsíc
Obchodní prostory 214 m2
12 858 000 Kč
Sklad 20 m2
1 072 600 Kč
Pozemek 5 m2
100 000 Kč
Prodej bytu 1+kk, 38 m2
5 720 000 Kč
Prodej bytu 3+kk, 54 m2
7 135 000 Kč
Pronájem nebytových prostor 235 m2
33 255 Kč/měsíc
Pronájem bytu 1+kk, 28 m2
14 000 Kč/měsíc
Nemovitost 158 m2
150 Kč/m2/měsíc
Pronájem skladu 158 m2
Pronájem nebytových prostor 100 m2
41 250 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 200 m2
67 500 Kč/měsíc
33 750 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 50 m2
16 875 Kč/měsíc
Prodej bytu 1+kk, 30 m2
5 042 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, 45 m2
6 458 000 Kč
Pronájem nebytových prostor 118 m2
35 000 Kč/měsíc
Sklad 235 m2
15 375 000 Kč
Nemovitost 235 m2
Obchodní prostory 235 m2
Pronájem nebytových prostor 90 m2
16 533 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 297 m2
88 719 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 420 m2
125 324 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 203 m2
37 290 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 136 m2
34 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 204 m2
33 000 Kč/měsíc
Pozemek 4100 m2
250 Kč/m2/rok
Pronájem bytu 1+kk, 29 m2
19 360 Kč/měsíc
Pronájem skladu 2300 m2
1 620 Kč/m2/rok
Pronájem nebytových prostor 535 m2
184 575 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 507 m2
225 412 Kč/měsíc
Pronájem skladu 276 m2
40 000 Kč/měsíc
Komerční objekt 915 m2
73 000 000 Kč
Obchodní prostory 382 m2
20 990 750 Kč
Sklad 382 m2
Nemovitost 382 m2
33 452 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 16 m2
6 000 Kč/měsíc
Obchodní prostory 147 m2
12 928 099 Kč
Pronájem nebytových prostor 125 m2
27 627 Kč/měsíc
Pronájem skladu 1450 m2
170 000 Kč/měsíc
Pronájem skladu 1030 m2
120 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 294 m2
47 350 Kč/měsíc
80 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 248 m2
74 250 Kč/měsíc
Pronájem skladu 5 m2
2 250 Kč/měsíc
Zahrada 1385 m2
1 500 Kč/m2
Prodej bytu 4+kk, 99 m2
20 020 727 Kč
Pronájem nebytových prostor 54 m2
10 890 Kč/měsíc
Pronájem skladu 800 m2
1 300 Kč/m2/rok
Pronájem nebytových prostor 472 m2
177 000 Kč/měsíc
227 522 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 1266 m2
545 080 Kč/měsíc
Nemovitost 900 m2
105 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 475 m2
170 121 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 313 m2
89 988 Kč/měsíc
Pronájem skladu 15 m2
2 500 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 149 m2
45 000 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 893 m2
311 434 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 249 m2
93 375 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 730 m2
273 750 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 1165 m2
129 240 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 1733 m2
727 687 Kč/měsíc
Pronájem nebytových prostor 241 m2