• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

18 222 nabídek

Throbber2

Zobrazit na mapě Skrýt mapu Zobrazeno 1000 záznamů.

This
Zobrazit jako: Seznam Galerie
Detail: Prodej bytu 3+kk, 90 m2

Prodej bytu 3+kk, 90 m2

nábřeží Jana Palacha, Karlovy Vary

3+kk, 90 m2, cihlová, OV, 6. podlaží

5 990 000 Kč

Cena vč. právních služeb a provize RK. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Exkluzivně prodej nového bytu 3+kk v těsné blízkosti centra Karlových Varů v oblíbené lokalitě Čerták. Byt o celkové velikosti 90,87 m² se nachází v 5. patře bytové...

Detail: Prodej bytu 2+kk, 56 m2

Prodej bytu 2+kk, 56 m2

náměstí Sv. Vavřince, Horní Blatná, okr. Karlovy Vary

2+kk, 56 m2, cihlová, OV, 3. podlaží

4 851 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej apartmánů na náměstí Sv. Vavřince v Horní Blatné, které se nachází v blízkosti několika lyžařských areálů jako je Plešivec, Potůčky nebo Klínovec. Apartmán číslo 8. se nachází ve druhém patře, je ...

Detail: Prodej bytu 2+kk, 94 m2

Prodej bytu 2+kk, 94 m2

Svahová, Karlovy Vary

2+kk, 94 m2, cihlová, OV, 3. podlaží

5 800 000 Kč

Cena vč. právních služeb a provize RK. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej prostorného a slunného bytu 2+kk v atraktivní lokalitě centra Karlových Varů, v ulici Svahová, přímo u lesa. Bytová jednotka o celkové velikosti 9...

Detail: Pronájem bytu 2+kk, 40 m2

Pronájem bytu 2+kk, 40 m2

Brandtova, Ústí nad Labem

2+kk, 40 m2, panelová, družstevní, 4. podlaží

10 800 Kč/měsíc

Nájem 10.800 Kč. služby 2900 Kč. Kauce 20.000 Kč. Provize RK.. Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, 40 m² – Brandtova ulice, Ústí nad Labem – Dobětice Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a útulný byt o dispozici 2+kk a výměře 4...

Detail: Nemovitost 2000 m2

Nemovitost 2000 m2

Boleslavská, Mšeno, okr. Mělník

2000 m2, parcela 1200 m2

5 750 000 Kč

Včetně provize a právních služeb. Máte rádi výzvy, hledáte objekt k revitalizaci, k podnikání? Pak pro Vás je tato nabídka na prodej budovy, bývalého mlýna v obci Mšeno. Je to zděná 3 podlažní budova se starou technologií mlýna. Celý ...

Detail: Zemědělský pozemek 10482 m2

Zemědělský pozemek 10482 m2

Kamenná cesta, Údlice, okr. Chomutov

parcela: 10482m2

249 Kč/m2

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi pozemku v osobním vlastnictví v obci Údlice. Pozemek s celkovou výměrou 10 482 m2 se nachází v okrajové části obce, blízko zastavěné části obce. Pozemek je na katastru vedený jako orná půda, d...

Detail: Rekreační objekt 17 m2

Rekreační objekt 17 m2

U Lesíka, Most

17 m2, cihlová, parcela 403 m2

1 499 000 Kč

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi chaty s pozemkem v osobním vlastnictví, situované v zahrádkářské osadě v Mostě - Čepirohách. Zděná a podsklepená chata se zastavěnou plochou 17m2 se skládá z obývacího pokoje propojeného s ku...

Detail: Pozemek k bydlení 753 m2

625 000 Kč

Hledáte rovinatý pozemek v klidném místě na okraji obce, pak je tato nabídka ideální volbou ? Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení v části obce Stupešice, obec Běhařovice, okres Znojmo. Pozemek o celkové ploše 753m2 je vhodný pro v...

Detail: Pronájem RD, 75 m2

Pronájem RD, 75 m2

Bělojarská, Tachov , okr. Tachov

75 m2

12 000 Kč/měsíc

Pronájem nebytových prostor, Tachov bývalé Centrum(75 m2) Nabízíme k pronájmu nebytové prostory nacházející se v Tachově ulice Bělojarská v objektu známém jako bývalé Centrum. Prostory jsou vhodné pro obchod, provozovnu, kancelář neb...

Detail: Pronájem obchodních prostor 70 m2

10 000 Kč/měsíc

Pronájem nebytových prostor, Tachov bývalé Centrum Nabízíme k pronájmu nebytové prostory nacházející se v Tachově, ulice Bělojarská, v objektu známém jako bývalé Centrum. Prostory jsou vhodné pro obchod, provozovnu, kancelář nebo mo...

Detail: Rodinný dům, 180 m2

Rodinný dům, 180 m2

Pražská 228, Krásná Lípa, okr. Děčín

180 m2, cihlová, parcela 711 m2

3 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji prostorný a udržovaný rodinný dům v Krásné Lípě, v ulici Pražská. Dům je celopodsklepený, s garáží, velkou půdou a zahradou o výměře 332 m². Zastavěná plocha a nádvoří činí 379 m². Nemovitost nabízí dostatek prostor...

Detail: Pronájem nebytových prostor 27 m2

5 175 Kč/měsíc

včetně služeb. Realitní nabídka: Pronájem kanceláře 27 m² v administrativní budově nedaleko centra České Lípy. Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláře o velikosti 27 m² v administrativní budově nedaleko centra České Lípy. Kanc...

Detail: Pronájem nebytových prostor 100 m2

Pronájem nebytových prostor 100 m2

Klíčova, Brno, okr. Brno-město

100 m2, cihlová

33 452 Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářský celek o velikosti 100 m², který se nachází v celém 6. NP novostavby z roku 2014 na ulici Klíčová v Brně. Prostor je klimatizovaný a dispozičně řešený jako prostorný open space s oddělenou zaseda...

Detail: Nemovitost 1600 m2

Nemovitost 1600 m2

Boleslavská, Mšeno, okr. Mělník

1600 m2, parcela 812 m2

5 200 000 Kč

Včetně právního servisu a provize. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej stavebního pozemku se stodolou a kovárnou. Stodola je zděná stavba o zastavěné ploše cca 291 m² a je částečně podsklepená. Krov je dřevěný, střešní krytina jsou ...

Detail: Pronájem nebytových prostor 16 m2

Pronájem nebytových prostor 16 m2

Rooseveltova, Brno, okr. Brno-město

16 m2, cihlová

6 000 Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu samostatnou kancelář o výměře 16 m² v administrativní budově na ul. Rooseveltova v centru Brna. Jedna světlá místnost s okny směrem k Janáčkovu divadlu poskytuje dostatek denního světla a příjemné pracovní prostřed...

Detail: Pozemek 3334 m2

1 000 Kč/m2

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3 331 m2 v klidné části obce Osvětimany. Pozemek je vedený jako trvalý travní porost a nachází se v mírném svahu s nádherným výhledem do okolní přírody. Aktuálně je na a pozemku stavební uzávěra, ni...

Detail: Rodinný dům, 163 m2

Rodinný dům, 163 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

163 m2, cihlová, parcela 750 m2

16 355 300 Kč

Ve výhradním zastoupení investore nabízíme moderní rodinný dům 5+kk, větší terasou a garáží na okraji malebné obce Vohančice. Nadstandardně řešený a vybavený dům je navržen s důrazem na funkčnost, energetickou úsporu a vysoký komfort ...

Detail: Rodinný dům, 163 m2

Rodinný dům, 163 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

163 m2, cihlová, parcela 1180 m2

18 929 300 Kč

Detail: Rodinný dům, 163 m2

Rodinný dům, 163 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

163 m2, cihlová, parcela 1087 m2

18 395 300 Kč

Detail: Rodinný dům, 176 m2

Rodinný dům, 176 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

176 m2, cihlová, parcela 531 m2

16 391 200 Kč

Ve výhradním zastoupení investore nabízíme moderní rodinný dům s garáží na okraji malebné obce Vohančice. Nadstandardně řešený a vybavený dům je navržen s důrazem na funkčnost, energetickou úsporu a vysoký komfort pro nové majitele. D...

Detail: Rodinný dům, 176 m2

Rodinný dům, 176 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

176 m2, cihlová, parcela 552 m2

16 451 200 Kč

Detail: Rodinný dům, 176 m2

Rodinný dům, 176 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

176 m2, cihlová, parcela 551 m2

15 983 200 Kč

Ve výhradním zastoupení investora vám představujeme nadstandardně řešený rodinný dům s garáží, situovaný na okraji klidné obce Vohančice. Tento moderní dům je součástí komorního developerského projektu, který vzniká v tiché slepé ulic...

Detail: Rodinný dům, 176 m2

Rodinný dům, 176 m2

Vohančice , okr. Brno-venkov

176 m2, cihlová, parcela 475 m2

15 434 120 Kč

Detail: Prodej bytu 4+kk, 74 m2

Prodej bytu 4+kk, 74 m2

Na Rybníčku, Tišnov, okr. Brno-venkov

4+kk, 74 m2, cihlová, OV, 3. podlaží

9 842 800 Kč

Ve výhradním zastoupení investora vám nabízíme moderní byt 4+kk s balkónem a vlastní garáží, který je součástí zcela nového čtyřpodlažního bytového domu v projektu Bytový dům Rybníček. Dispozičně velmi dobře řešený byt se vyznačuje do...

Detail: Prodej bytu 3+kk, 75 m2

Prodej bytu 3+kk, 75 m2

Na Rybníčku, Tišnov, okr. Brno-venkov

3+kk, 75 m2, cihlová, OV, 1. podlaží

10 245 500 Kč

Ve výhradním zastoupení investora vám nabízíme moderní byt 3+kk s velkorysou terasou se zatravněním a vlastní garáží, který je součástí zcela nového čtyřpodlažního bytového domu v projektu Bytový dům Rybníček. K bytu dále náleží sklep...

Detail: Obchodní prostory 382 m2

Obchodní prostory 382 m2

Blanenská, Kuřim, okr. Brno-venkov

382 m2, skeletová

20 990 750 Kč

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji moderní podnikatelské boxy v nově budovaném komerčním areálu Business Park Kuřim. Projekt je ideální pro firmy hledající prostory pro skladování, lehkou výrobu, obchodní činnost nebo distribuci...

Detail: Sklad 382 m2

Sklad 382 m2

Blanenská, Kuřim, okr. Brno-venkov

382 m2, skeletová

20 990 750 Kč

Detail: Pozemek k bydlení 917 m2

1 800 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivní možnost zakoupit pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v centru obce Veselé. Pozemek s celkovou plochou 917 m² je ideální pro stavbu Vašeho nového domova. Pozemek je přístupný z obecní cesty. Nalézá se v zas...

Detail: Komerční objekt 2000 m2

Komerční objekt 2000 m2

Nový Žďár , Aš, okr. Cheb

2000 m2, cihlová, parcela 4495 m2

19 990 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi vyjímečné příležitosti koupi budovy s přilehlými pozemky v blízkosti benzínové pumpy MOL v Novém Žďáru u Aše za obcí Mokřiny. Budovu obklopuje pozemek o rozloze 4495 m², s tím, že z části jej tvoří...

Detail: Prodej hotelu 2000 m2

Prodej hotelu 2000 m2

Nový Žďár , Aš, okr. Cheb

2000 m2, cihlová, parcela 4495 m2

19 990 000 Kč

Detail: Zahrada 4839 m2

629 000 Kč

Nabízíme k prodeji ovocný sad v Koryčanech.Katastrální území Blišice. Celkový výměr 4839m, 130,-/m Sad se nachází na terasovitém svahu.Složení 90ks švestek,11ks hrušeň,3ks.jabloň,2ks.třešeň,9ks.ořech O ceně se dá jednat...

Detail: Pozemek k bydlení 1794 m2

Pozemek k bydlení 1794 m2

Ernestovská, Vracov , okr. Hodonín

parcela: 1794m2

3 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se zahradou ve Vracově okres Hodonín na ulici Ernestovská o celkové výměře 1.794 m2. Čtyři pozemky tvoří jeden celek, který je k prodeji. Pozemky se nachází na rovném povrchu, původní dům byl zbour...

Detail: Obchodní prostory 147 m2

Obchodní prostory 147 m2

Svatopetrská, Brno, okr. Brno-město

147 m2, skeletová

12 928 099 Kč

Podnikejte v projektu oceněném jako Realitní projekt roku 2023! Nabízíme komerční prostor o velikosti 147 m² ve 2. nadzemním podlaží prestižního komplexu, který získal ocenění Realitní projekt roku 2023 v kategorii Cena veřejnosti. P...

Detail: Komerční objekt 378 m2

Komerční objekt 378 m2

Havlíčkova 342, Vyškov

378 m2, cihlová, parcela 602 m2

13 500 000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout vyškovský skvost mezi nemovitostmi - Skřivánkovu vilu postavenou v letech 1903 – 1904. JUDr. Václav Skřivánek byl nejen starostou města Vyškova, ale také významným komunálním politikem. V 70. letech minulého...

Detail: Komerční objekt 306 m2

Komerční objekt 306 m2

Zahradní 681, Luby, okr. Cheb

306 m2, cihlová, parcela 428 m2

8 450 000 Kč

Prodej bytového domu o 5 jednotkách v Lubech na ulici Zahradní, který má 4 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. V přízemí domu je byt o velikosti 2+1, v prvém a druhém patře jsou umístěny byty o dispozici 3+1 a ve třetím patře jsou ...