• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

18 217 nabídek

Throbber2

Zobrazit na mapě Skrýt mapu Zobrazeno 1000 záznamů.

This
Zobrazit jako: Seznam Galerie
Detail: Pozemek k bydlení 1127 m2

10 799 997 Kč

V současné době probíhá výstavba kanalizace a vodovodu, již u Doudleveckého hřbitova. Lze rozdělit!!. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Výhradní prodej stavební parcely o výměře 1127 m², s chatou a garáží v Plzni K Malé Homolce nad Doudl...

Detail: Prodej bytu 2+1, 58 m2

Prodej bytu 2+1, 58 m2

Elišky Krásnohorské, Plzeň, okr. Plzeň-město

2+1, 58 m2, panelová, OV, 8. podlaží

4 599 997 Kč

Vlastní balkón v mezipatře. Byt zařízen+nájemník, vhodný pro investory. Nájem 14.000,- Kč + služby.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+1 s vlastním balkónem v mezipatře v Plzni Elišky Krásnohorské. Dům je po kompletní revit...

Detail: Rodinný dům, 150 m2

Rodinný dům, 150 m2

Velká Hleďsebe, okr. Cheb

150 m2, cihlová, parcela 934 m2

11 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Velké Hleďsebi o užitné ploše 150 m2, který stojí na pozemku o velikosti 934 m2. Dům bude kompletně dokončený a připravený k nastěhování v červnu 2026. Jedná se o cihlovou novostavbu vybavenou nejnově...

Detail: Nemovitost 322 m2

Nemovitost 322 m2

Křižíkova, Benešov

322 m2, cihlová, parcela 1500 m2

70 000 Kč/měsíc

+ provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH. exkluzivní pronájem komerčních prostor se samostatným vchodem (vjezdem ze silnice) určených ke skladovacím, opravárenským či výrobním účelům v Benešově. Momentálně je k dispozici cel...

Detail: Rekreační objekt 40 m2

Rekreační objekt 40 m2

Černýš , Soutice, okr. Benešov

40 m2, cihlová, parcela 360 m2

1 699 999 Kč

S radostí Vám předvedu chatičku v obci Soutice - Černýš v Osadě na Borkách u lesa nedaleko řeky Sázavy (cca 500 m). Klid, pohoda a relax, to vše tu můžete najít a užívat. Chaloupka je umístěna v zeleni a zahrádka, která jí obklopuje n...

Detail: Pronájem skladu 1876 m2

Pronájem skladu 1876 m2

Na Krétě, Hýskov, okr. Beroun

1876 m2, montovaná

139 Kč/m2/měsíc

Nabízíme nájem hal - NOVOSTAVBA - vhodné pro sklady, výrobu, příjezd TIR. ---------------------------------------- Velikosti haly: 1876 m2 Cena nájmu haly: 139,-Kč/m2/měsíc + ener...

Detail: Pronájem skladu 500 m2

130 Kč/m2/měsíc

Nabízíme nájem novostavby skladu o velikosti 500 m2, 2x rampa 1x vjezd, Králův Dvůr u Berouna --------------- Velikost skladu: 500 m2 , Cena : 130,-Kč/m2/ měsíc -------------- Sklad se nachází v přízemí, vje...

Detail: Pronájem bytu 2+1, 54 m2

Pronájem bytu 2+1, 54 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

2+1, 54 m2, cihlová, OV, 1. podlaží

13 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 2+1 v přízemí cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozloze 54...

Detail: Pozemek k bydlení 4233 m2

4 499 000 Kč

cena včetně právního servisu a odměny zprostředkovatele.. Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4.233 m² v krušnohorské osadě Pstruží u Merklína. Pozemek je mírně svažitý, a je celý určen územním plánem k zastavění v režimu plo...

Detail: Pronájem bytu 1+kk, 15 m2

Pronájem bytu 1+kk, 15 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

1+kk, 15 m2, cihlová, OV, 2. podlaží

7 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 1+kk v prvním patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozl...

Detail: Pronájem bytu 1+1, 37 m2

Pronájem bytu 1+1, 37 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

1+1, 37 m2, cihlová, OV, 2. podlaží

10 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 1+1 v prvním patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozlo...

Detail: Pronájem bytu 3+1, 59 m2

Pronájem bytu 3+1, 59 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

3+1, 59 m2, cihlová, OV, 1. podlaží

15 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 3+1 v přízemí cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozloze 59...

Detail: Pronájem bytu 2+kk, 32 m2

Pronájem bytu 2+kk, 32 m2

Lamačova, Praha 5, Hlubočepy, Praha

2+kk, 32 m2, panelová, OV, 8. podlaží

22 000 Kč

Pronájem slunného, kompletně zrekonstruovaného bytu 2kk o velikosti 32 m, situovaného v 8. podlaží udržovaného panelového domu s výtahem v klidné rezidenční části Barrandova, přímo u Prokopského údolí. Dispozici tvoří obývací pokoj s...

Detail: Pronájem RD, 141 m2

Pronájem RD, 141 m2

Nad višňovkou 876, Praha 6, Ruzyně, Praha