• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Nemovitosti Jihočeský kraj - 231 nabídek

Throbber2

Zobrazit na mapě Skrýt mapu Zobrazeno 1000 záznamů.

This
Zobrazit jako: Seznam Galerie
Detail: Nebytové prostory 541 m2

Nebytové prostory 541 m2

Stará cesta, Jindřichův Hradec

541 m2, cihlová

12 900 000 Kč

prodej zrekonstruovaného komerčního objektu s občanským využitím o celkové podlahové ploše 541 m², na adrese Stará cesta č.p. 728, Jindřichův Hradec. Objekt je katastrálně rozdělen a prodává se jako samostatná část nemovitosti. Druhou...

Detail: Pronájem bytu 2+1, 45 m2

Pronájem bytu 2+1, 45 m2

Mirkovice , okr. Český Krumlov

2+1, 45 m2, cihlová, OV, 3. podlaží

15 000 Kč/měsíc

+ poplatky 3.800,- Kč. Více informací Vám poskytne makléř Pavel Čada.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem světlého prostorného bytu 2+1 (45 m²) s lodžií po celkové rekonstrukci a s dvěma sklepy v obci Mirkovice. Bytový dům se nac...

Detail: Rodinný dům, 167 m2

Rodinný dům, 167 m2

Lipno nad Vltavou , okr. Český Krumlov

167 m2, cihlová, parcela 410 m2

12 990 000 Kč

Více informací Vám poskytne makléř Tomáš Pelda.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej světlého, vybaveného rezidenčního rodinného domu 6+kk se 3 koupelnami, skladem a terasou v klidné a žádané lokalitě v obci Lipno nad Vltavou, s výh...

Detail: Pozemek k bydlení 680 m2

Pozemek k bydlení 680 m2

Táborská, Bernartice , okr. Písek

parcela: 680m2

1 499 000 Kč

Nemovitost se nachází v obci Bernartice na rohu ulic Táborská a Lukešova. Celková výměra činí 680 m. Na pozemku stojí dům určený k demolici a stodola. K dispozici je elektřina, veřejný vodovod a studna. Kanalizace se nachází na hranic...

Detail: Komerční objekt 550 m2

Komerční objekt 550 m2

Lety , okr. Písek

550 m2, cihlová, parcela 1261 m2

18 900 000 Kč

Prodej třípodlažního bytového domu o celkové užitné ploše 550 m2 v obci Lety, okres Písek - Jihočeský kraj. Bytový dům je po rekonstrukci, díky které vzniklo 9 samostatných bytových jednotek a leží na pozemku o velikosti 1261 m2. Zahr...

Detail: Komerční objekt 550 m2

Komerční objekt 550 m2

Lety , okr. Písek

550 m2, cihlová

18 900 000 Kč

Detail: Rodinný dům, 550 m2

Rodinný dům, 550 m2

Lety , okr. Písek

550 m2, cihlová, parcela 1261 m2

18 900 000 Kč

Detail: Komerční objekt 31 m2

Komerční objekt 31 m2

Na Zlaté stoce, České Budějovice

31 m2, cihlová

13 000 Kč/měsíc

+popl. 1450 Kč, Kauce 14.450,-, odměna RK 14.450,-.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor vhodných pro provozování kosmetických služeb, v prvním patře dvoupatrové administrativní budově, na atraktivní adrese, cca...

Detail: Prodej garáže 22 m2

600 000 Kč

Cena včetně právního servisu a provize RK.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej garáže o zast. ploše 22 m², u hřiště, přístupné ulicí SNP, či Gen. Fanty, Kaplice. Jedná se o udržovanou garáž řadovou garáž v OV, s plechovými vraty, s...

Detail: Pozemek k bydlení 1371 m2

2 000 000 Kč

Cena včetně právního servisu a provize RK.. Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku, stavební parcely o 1371 m² v obci Věžovatá Pláně. Jedná se o jižním směrem mírně svažitou parcelu v zastavitelné části obce, obdélníkového tva...

Zobrazit další inzeráty

V lokalitě pro Vás máme v nabídce velké množství nemovitostí. Můžete vybírat jak na základě velikosti dané reality (naleznete u nás jak malé – garsoniéry či 1+KK - tak velké byty, domy, vily, kanceláře či komerční prostory), tak lokace dané nemovitosti v oblasti . Ať už chcete bydlet v hustě zalidněném větším městě s mnoha institucemi a obchody, nebo si naopak přejete užívat si klidné venkovské atmosféry, u nás si můžete dobře vybrat.