• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

18 222 nabídek

Throbber2

Zobrazit na mapě Skrýt mapu Zobrazeno 1000 záznamů.

This
Zobrazit jako: Seznam Galerie
Detail: Pronájem skladu 500 m2

130 Kč/m2/měsíc

Nabízíme nájem novostavby skladu o velikosti 500 m2, 2x rampa 1x vjezd, Králův Dvůr u Berouna --------------- Velikost skladu: 500 m2 , Cena : 130,-Kč/m2/ měsíc -------------- Sklad se nachází v přízemí, vje...

Detail: Pronájem bytu 2+1, 54 m2

Pronájem bytu 2+1, 54 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

2+1, 54 m2, cihlová, OV, 1. podlaží

13 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 2+1 v přízemí cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozloze 54...

Detail: Pozemek k bydlení 4233 m2

4 499 000 Kč

cena včetně právního servisu a odměny zprostředkovatele.. Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4.233 m² v krušnohorské osadě Pstruží u Merklína. Pozemek je mírně svažitý, a je celý určen územním plánem k zastavění v režimu plo...

Detail: Pronájem bytu 1+kk, 15 m2

Pronájem bytu 1+kk, 15 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

1+kk, 15 m2, cihlová, OV, 2. podlaží

7 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 1+kk v prvním patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozl...

Detail: Pronájem bytu 1+1, 37 m2

Pronájem bytu 1+1, 37 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

1+1, 37 m2, cihlová, OV, 2. podlaží

10 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 1+1 v prvním patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozlo...

Detail: Pronájem bytu 3+1, 59 m2

Pronájem bytu 3+1, 59 m2

Újezd pod Přimdou , Přimda, okr. Tachov

3+1, 59 m2, cihlová, OV, 1. podlaží

15 000 Kč/měsíc

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 3+1 v přízemí cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozloze 59...

Detail: Pronájem bytu 2+kk, 32 m2

Pronájem bytu 2+kk, 32 m2

Lamačova, Praha 5, Hlubočepy, Praha

2+kk, 32 m2, panelová, OV, 8. podlaží

22 000 Kč

Pronájem slunného, kompletně zrekonstruovaného bytu 2kk o velikosti 32 m, situovaného v 8. podlaží udržovaného panelového domu s výtahem v klidné rezidenční části Barrandova, přímo u Prokopského údolí. Dispozici tvoří obývací pokoj s...

Detail: Pronájem RD, 141 m2

Pronájem RD, 141 m2

Nad višňovkou 876, Praha 6, Ruzyně, Praha