Pronájem RD, 400 m2 - Spojová, Praha 6, Nebušice, Praha (již není v nabídce)
Cena:
140 000 Kč
Stav:archiv
400 m2, cihlová, parcela 1213 m2
Popis:
Nabízíme pronájem prostorné moderní vily 400 m2 s nádhernou udržovanou zahradou a venkovním krytým vyhřívaným bazénem (12 krát 5 m) v Praze 6 - Nebušicích. Luxusní nezařízená vila s 8 ložnicemi je situována na po...zemku 1200 m2 se zahradním domkem.
Přízemí disponuje prostorným obývacím pokojem s krbem a jídelnou, kompletně vybaveným kuchyňským koutem se spíží, dvěmi ložnicemi, koupelnou, technickou komorou se sprchou sociální zařízení WC pro hosty a vstupní halou. Z obývacího pokoje přímý vstup na zahradu s automatickým zavlažováním.
V prvním patře je k dispozici dalších šest ložnic, dvě šatny, tři koupelny (vířivka v koupelně u hlavní ložnice), technická místnost, chodba a terasa.
Dostatek úložného místa díky množství vestavěných skříní a velkému půdnímu prostoru. Pračka, sušička a myčka. Internet, videotelefon, satelitní TV připojení, alarm. Na podlaze parketová podlaha a dlažba, mramor na schodišti. Žaluzie a sítě proti hmyzu, podlahové topení v přízemí, plynový kotel. Prostorná garáž pro dvě auta.
Skvělá poloha uprostřed zeleně a klidu, v tesné blízkosti Šáreckého údolí a kousek od ISP (mezinárodní školy). Vynikající dostupnost od letiště (13 min. ), ostatních mezinárodních škol, metra A (Bořislavka). Kompletní občanská vybavenosti u metra A Dejvická.
K dispozici okamžitě. Cena pronájmu: 140 000, - Kč /měsíc + zálohy na poplatky za energie: 20 000, - Kč/ měsíc. Energetická náročnost budovy: A. ID nemovitosti DDO0241 - 0001.
- Vložení inzerátu:
22.8.2018
- Kód:
DDO0241-0001
- Typ nemovitosti:
Rodinný dům
- Typ budovy:
Cihlová
- Podlahová plocha:
400 m2
- Plocha parcely:
1213 m2
- Stav objektu:
Velmi dobrý
- Topeni:
lokální plynové
- Bezbariérový přístup:
Ano
- Nabídky v okolí: