• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem RD, 342 m2 - Nad Šárkou, Praha 6, Dejvice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 125 000 Kč/měsíc
Stav:archiv
342 m2, cihlová, parcela 878 m2
Popis: Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou nezařízenou vilu z 20. let s pěknou a udržovanou zahradou nacházející se v klidné rezidenční části Prahy 6 Hanspaulka na okraji Šáreckého údolí ve výborné dostupnosti do centra (metrem n...ebo tramvají) nebo na letiště. Hned naproti vile se nachází tenisové kurty.
Ve zvýšeném přízemí (celkem 156 m2) se nachází prostorný obývací pokoj s krbem (54 m2) a s jídelnou (24 m2) se vstupy na terasy a zahradu, kuchyň se spíží, toaleta a šatna. V prvním patře (celkem 135 m2) jsou tři ložnice, prostorná šatna, dvě koupelny a dvě toalety, hala, terasa a balkon. Ve druhém patře (celkem 87 m2) jsou dvě ložnice, jedna pracovna, koupelna, toaleta a balkon. V suterénu domu (celkem 93 m2) se nachází sauna se sprchou, kuchyňka, toaleta, dva sklady, společenská místnost, šatna se vstupem do prostorné garáže a s vchodem na zahradu a do druhé samostatné garáže.
Na podlahách jsou moc hezké původní parketová podlaha nebo nová dlažba, stropy jsou dřevěné, v pokojích jsou vestavěné skříně, alarm, videotelefon, k dispozici jsou dvě garáže (celkem pro 3 vozy), možnost parkování na pozemku. Poplatky činí cca 15. 000, - Kč měsíčně, dům je volný okamžitě.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nad Šárkou , Praha 6, Dejvice, Praha, Česká republika Nad Šárkou, Praha 6, Dejvice, Praha