• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 49 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 19 500 Kč/měsíc
Stav:Volný
2+kk, 49 m2, cihlová, OV, 5. podlaží
Popis: ID: Kod49

Moderně upravený byt 2+kk o celkové ploše 49m2 ve 4. patře domu včetně výtahu, obytná kuchyň, ložnice situovaná do ulice. Celý dům včetně fasád prošel k...ompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury.

V bytě je kuchyňská linka s lednicí, vestavný sporák se sklokeramickou varnou deskou, myčka nádobí. V prostorné koupelně je sprchový kout, umyvadlová skříňka se zrcadlem, sociální zařízení WC, topný žebřík, elektr. bojler 100 litrů a prostor pro pračku. Nad koupelnou se nachází úložný prostor. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, sanity (Ravak, Laufen, Grohe, . . . . ) Byt má vchodové dřevěné protipožární dveře, interierové dveře Sapeli. Na patře je společná terasa pro sušení prádla, relax, . . . .

Topení - plynové, etážové s měřením pro každý byt samostatně (kotle Vaillant). Elektřina - měřeno podružným elektroměrem, účtováno spolu s dodávkou tepla čtvrtletně dle naměřené spotřeby pro byt zpětně za uplynulé čtvrtletí.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V přízemí domu se nachází Restaurace SOU100 s jídelním a nápojovým sortimentem pouze z českých surovin.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

Byt je k nastěhování od 1. 10. 2020

Cena: 19 500 Kč/měsíc
Poplatky: 480 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 25 000 Kč
Provize agentury: 19 980 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: