• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 2+kk, 49 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 16 900 Kč/měsíc
Stav:archiv
2+kk, 49 m2, cihlová, OV, 4. podlaží
Popis: Pronajmu nový moderně upravené byt v domě, který prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury.

Jedná se o dům o šesti nadzemních podlažích včetně výtahu, jehož rekonstrukce je nadávno ukončena. ...Nyní je již dokončena práce na kompletní renovaci fasády domu. V každém patře je společná terasa pro sušení prádla. Možnost pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři, sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Vše je uplně nové: podlahy, elektroinstalace, omítky, obklady a dlažeby.
Sanity (Ravak, Laufen, Grohe)

V bytech jsou nové vchodové dřevěné protipožární dveře, nové kuchyňské linky se sklokeramickou deskou nebo el. sklokeramickým sporákem, nové kombi lednice Beko, úložné, prostory, interierové dveře Sapeli, dřevěné koupelnové umyvadlové skříňky s umyvadlem Laufen, doplňky koupelen.

Ohřev vody je zajišťen individuálně vždy vlastním elektr. bojlerem 100l Dražice. Topení je plynové, etážové s měřením pro byt samostatně (kotle Vaillant).

Byt je nezařízený. Vyhodou toho, můžete si ho zařidit podle svych představ a přání.

U pamatníku (bus) 3 min Florenc
Lipanska (tram) do centra 9 min

Jedná se pouze o dlouhodobý pronájem, není možné tento byt následně krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav bytu preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

elektrika je na nájemci

Platby za zajišťění tepla a spotřebu elektřiny budou účtovány čtvrtletně dle naměřené spotřeby vždy pro byt.

Cena: 16. 900 Kč + 1000 + elektrina
Kauce: 25. 000 Kč
Provize: 16. 900 Kč

Prohlídky jsou od 8 ráno do 18: 30 večer.

Volejte, pište: WhatsApp, Viber, Telegram, Imo, Zangi, Skype

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha