• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pronájem bytu 1+1, 33 m2 - Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Cena: 15 900 Kč/měsíc
Stav:Volný
1+1, 33 m2, cihlová, OV, 6. podlaží
Popis: ID: Kod33

Byt 1+1 o celkové ploše 33m2 v 5. patře včetně výtahu - podkroví s klimatizací, kuchyň situovaná na jih (sluníčko celoroční), ložnice na sever do dvora. Byt ...vznikl nástavbou celkem 5 bytů v r. 2018 v podkroví domu z roku 1886. Celý dům včetně fasád prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním prvků původní architektury a je již plně obsazen nájemníky (věkově 19 - 35 let, z toho cca 40% cizinci. . . ).

V bytě je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí. V prostorné koupelně je sprchový kout, umyvadlová skříňka se zrcadlem, sociální zařízení WC, topný žebřík, elektr. bojler 100 litrů. Vše je nové od podlah, elektroinstalace, omítek, obkladů a dlažeb, střešních oken Velux, sanity (Ravak, Laufen, Grohe). Na patře je společná terasa do dvorního traktu domu pro sušení prádla, relax, . . . Topení je plynové etážové (kotel pro patro) s měřením pro každý byt samostatně (kotel Vaillant).

Platby za dodávku tepla a spotřebu elektřiny pro byt jsou účtovány vždy čtvrtletně zpětně dle naměřené spotřeby pro každý byt zvlášť.

Pro nájemníky a jejich hosty je k dispozici v domě stejného vlastníka nacházejícího se naproti přes ulici tzv. zelená relax zóna na střeše dvorního objektu (cca 200m2 zeleně - tráva s keři. . sprcha, sociální zařízení WC a po dohodě s majitelem během léta možnost využívání střešního bazénu (6, 6 krát 4 krát 1, 7) se slanou předehřívanou vodou (mořská sůl, tepelné čerpadlo 30st. C, protiproud pro plavání).

Centrum města je v dochozí vzdálenosti cca 15 min, hlavní nádraží 10min. V přízemí domu se nachází Restaurace SOU100 s jídelním a nápojovým sortimentem pouze z českých surovin.

Byt nelze krátkodobě pronajímat. S ohledem na nový stav všech bytů preferujeme nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Platí i pro zájemce s malými pejsky, kočkami, . . apod.

Byt je k nastěhování Ihned

Cena: 15 900 Kč/měsíc
Poplatky: 480 Kč/měsíc/os + voda 300 Kč/měsíc/os + elektřina
Kauce: 25 000 Kč
Provize agentury: 16 380 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím zdělte ID číslo bytu.
Lokalita: Štítného , Praha 3, Žižkov, Praha, Česká republika Štítného, Praha 3, Žižkov, Praha

Kontakt

Chotinskij Igor

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: