• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 93 m2 - Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 6 980 000 Kč
Stav:archiv
93 m2, cihlová, parcela 387 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej poloviny novostavby dvojdomu o obytné ploše 93 m², která je situována na pozemku o velikosti 387 m² v obci Bylany u Českého Brodu
Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským a ...jídelním koutem o ploše 40 m², dále dva pokoje. Koupelna má vanu a sprchový kout. sociální zařízení WC je samostatné, s umyvadlem. V domě je technická místnost s přívodem na pračku a sušičku.
V celém domě je rozvod TV, internetové připojeníu a WIFI do každé místnosti.
Při stavbě domu byly použity kvalitní technologie a materiály, které splňují požadavky na moderní a pohodlné bydlení. Zdivo Liapor KM 300 Aku, mezi dělícími zdmi domů 2 krát Liapor KM 240 s 5cm vrstvou vaty. K zateplení byl použit speciální polystyren tl. 120 mm, lepidlo perlinka a bílá fasádní omítka Ceresit tl. 1, 5 mm. Šesti komorová okna Ševčík mají izolační trojskla. Střecha KM Beta hnědá.
Pro nové majitele jsou před domem připravena dvě parkovací místa s dobíjecí zásuvkou pro elektromobily.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodu a elektro přípojku. Vytápění je zajištěno podlahovým topením s možností ovládání teploty samostatně v každé místnosti.


Výhodou je blízká dojezdová vzdálenost směr Praha – 10 km nájezd na dálnici, 3 km vlak směr Masarykovo nádraží nebo 25 min autem na Černý most. Dům je k nastěhování.
V případě, že Vás tato nabídka zaujala mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 22934. Energetický štítek: B

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kostelec nad Černými lesy , okres Praha-východ, Česká republika Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ, Středočeský kraj