• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 680 m2 - U přejezdu, Praha 10, Dolní Měcholupy, Praha

Cena: 0 Kč
Stav:Volný
680 m2, cihlová, parcela 1100 m2
Popis: Prodeji mimořádně honosné vily (680m) ve vysokém standardu provedení na rovinatém pozemku (110m2) v klidné rezidenční lokalitě u lesa s moc hezkými a klidnými výhledy do zeleně ve vilové čtvrti Dolních Měcholupech.... Dolní Měcholupy jsou městská čtvrť a katastrální území Prahy v obvodě Praha 10 s veškerou občanskou vybaveností. Výborné spojení do centra pravidelnými linkovými autobusy s následným napojením na stanice metra.

Dispozice rodinné vily 10+1 zahrnuje dvě podlaží. Přízemí - vstupní hala, velká šatna a samostatná toaleta pro hosty. Dominantou celého přízemí je reprezentativní otevřený prostor obývacího pokoje s přímým vstupem na terasu a do zahrady s bazénem a letním posezením, dále velkolepá hala s unikátním schodištěm do druhého podlaží, jídelna a kompletně vybavená kuchyň spotřebiči Miele, špízka na potraviny. Přízemní prostor dále zahrnuje prostorné wellness s finskou saunou, jacuzzi, sprchou a barem s privátním vstupem do zahrady s relaxační zónou a vyhřívaným bazénem s protiproudem. Ve druhém podlaží jsou 3 velké ložnice, 3 koupelny. Dále pracovna, herna s kulečníkem a knihovnou. Technická místnost pro pračku, sušičku a žehlení prádla s oknem.

Okázalé schodiště zdobí stropní vitráže firmy Tiffany.

Nákladnému vybavení domu dominuje mramor dovezený přímo od italských dodavatelů. Wellness s finskou saunou z bio dřeva CEDR. Vyhřívaný bazén se slanou vodou, pískovou filtrací a protiproudem. Podlahové vytápění v celém domě zajišťuje tepelné čerpadlo země vzduch (dva 50m vrty). Celý dům je kompletně zateplený. Garáž pro dva automobily. Další možnost parkování na pozemku při vjezdu a rovněž pohodlné parkování na hlavní komunikaci před domem.

Příjemná ryze rezidenční vilová lokalita u lesa, s veškerou vybaveností školy, školky. Nedaleko golfové hřiště Hostivař, Hostivařská přehrada a přírodní park. Výborné autobusové linkové spojení - v pěším dosahu zastávka K Dubečku, autobus č. 111, 329, 240 na metro Skalka nebo Háje, Černý Most.


Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. ID nemovitosti HMA1267 - 0001.
Lokalita: U přejezdu , Praha 10, Dolní Měcholupy, Praha, Česká republika U přejezdu, Praha 10, Dolní Měcholupy, Praha

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: