• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 574 m2 - Českobrodská, Praha 14, Praha (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
574 m2, cihlová, parcela 853 m2
Popis: info v kanceláři. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej prostorného domu vhodného jak pro bydlení, tak pro podnikání. Dům má dvě nadzemní obytná podlaží a jedno suterénní. Sloužil jako rodinný dům a sídlo firmy. Dispozičně oby...tná plocha je řešena následovně.
Vstup do domu skrze předsíň do vstupní haly z níž jsou samostatné vstupy do kuchyně, prostorného obývacího pokoje s krbem, na venkovní terasu za domem, do pokoje pro hosty. Prostorná koupelna s vířivou vanou. 2 krát sociální zařízení WC. Je zde také široké schodiště do patra a do suterénu.
V patře je prostorná společná hala s menší kuchyňkou a pět samostatných pokojů. Dva pokoje s prostornou terasou na jižní stranu.
V suterénu je vytápěná garáž pro dvě vozidla (39 m²) s dálkově ovládanými vraty, sauna, sprcha, vana, posilovna, prádelna, samostatná koupelna s parním sprchovým boxem a sociální zařízení WC, technická místnost s kotlem a rozvaděči. Je zde také trezor s pancéřovými dveřmi.

Dům byl vystaven v roce 1996 a měl jediného majitele. K domu vede příjezdová cesta od Českobrodské a samotěný dům je kryt vzrostlými stromy.
Za domem je zahrada a les.
V domě je dále centrální vysavač, kompletní zasíťování ve všech pokojích. Bez vlhkosti. Vhodné i pro sídlo firmy. Energetický štítek k dispozici. Sjednejte si prohlídku s veškerými informacemi. Ev. číslo: 610557. Energetický štítek: D (50 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Českobrodská , Praha 14, Praha, Česká republika Českobrodská, Praha 14, Praha