• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 57 m2 - Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 990 000 Kč
Stav:archiv
57 m2, cihlová, parcela 414 m2
Popis: Nabízíme k prodeji RD (rodinný dům) v Praze - Radotín po kompletní rekonstrukci. Dům je zateplen včetně základů. V celém domě jsou plastová okna, v patře dřevěné velux. Na střeše jsou betonové tašky zn. Bramac. Dům je... napojen na plynovod, vodovod i veřejnou kanalizaci. Dostupnost UPC internetové připojeníu.

Dům je k nastěhování ihned s možností stavbu rozšířit.

Ve spodní části budovy se nacházejí dva sklepy (7, 7 m2 a 4, 1 m2). Ve větším sklepě je umístěn plynový kotel a plynový bojler a navíc i elektrický bojler. V prvním podlaží je vstupní hala se schodištěm a chodba oddělující obývací pokoj, kuchyň a koupelnu. V druhém podlaží se nachází ložnice s moc hezkým výhledem na Radotín.

Výměra pozemku je 414 m2. Zahrada je 372 m2 a zastavěná plocha s nádvořím 42 m2. Na pozemku se nachází kryté parkovací stání, prostorný zahradní domek, posezení a dřevník.

Dům je možné zvýšit, což umožní vznik dalšího pokoje v patře nebo je možné ho rozšířit do zadní části zahrady.

V dosahu jsou cyklistické stezky, biotop, les i veškerá občanská vybavenost (školka, ZŠ, gymnázium, SOU, lékaři, obchody, pošta, kino, sportovní areál a další). Kousek od Radotína ve Velké Chuchli se nachází Hornbach. Je zde velice dobrá dopravní dostupnost autem, vlakem a autobusem.

Autobusová zastávka cca 1 minutu od domu. Doporučujeme Vám prohlídku.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Praha 5, Praha, Česká republika Praha 5, Praha, Praha