• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 51 m2 - Poustka, Kostelec nad Černými lesy, okr. Praha-východ

Cena: 4 198 000 Kč
Stav:Volný
51 m2, cihlová, parcela 214 m2
Popis: Cena je kompletní. Reality 11 Vám zprostředkují prodej přízemního, rodinného domu dispozice 2+1 na oploceném pozemku v Kostelci nad Černými lesy. Dispozice: vstupní chodba, vpravo... je elektrokotel a koupelna s sociální zařízení WC. Naproti je vstup do kuchyně a odtud dále do pokoje. Vlevo je neprůchozí obývací pokoj s krbovými kamny s výměníkem (vyvložkovaný komín + revize). V půdním prostoru je možnost vybudování dalších obytných místností. Na dům navazuje zděná dílna. Nemovitost není podsklepena, je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. V roce 2005 byla provedena rekonstrukce koupelny a sociální zařízení WC. Později, v roce 2013 proběhla rekonstrukce interiérů - nové rozvody vody, kanalizace, elektřiny a vytápění. U domu je nadzemní bazén, dětské pískoviště a terasa velikosti 9 m² s posezením. Na pozemek jsou dva přístupy, přední vrátka a zadní vjezdová vrata. Dům se nachází na kraji města, v těsném sousedství lesů a přírody. V okolí je velké množství okruhů v lese, naučné stezky, motokrosová trať, přímo pod domem vede Lichtenštejnská stezka, na jejímž konci najdete památku sv. Gotharda. Za zmínku stojí i známý Kostelecký pivovar. Do centra města se dostanete chůzí do 10 minut. Kostelec nad Černými lesy nabízí veškerou občanskou vybavenost a velmi dobrou dojezdovou vzdálenost do Prahy nebo do Říčan.
Financování Vám rádi zdarma zajistíme ve spolupráci s našimi hypotečními specialisty. Pokud vás zaujala nabídka této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Ev. číslo: 24011. Energetický štítek: G (396 kWh/m2/rok).
Lokalita: Poustka , Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ, Česká republika Poustka, Kostelec nad Černými lesy, okr. Praha-východ

Kontakt

Michal Siňor


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: