• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 490 m2 - Nedbalova, Děčín (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
490 m2, cihlová, parcela 764 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí prodej prvorepublikové vily v jedné z nejatraktivnějších lokalit Děčína, několik minut chůze od centra města. V blízkosti se nachází gymnázium, ZŠ Vrchlického, MŠ Riegrova, sportovní zařízení, l...esopark a nemocnice.
Dům byl v minulých letech kvalitně zateplen, včetně výměny všech oken a dveří. Pod novou mansardovou střechou pak byl navíc vybudován nadstandartní mezonetový byt s velkou terasou a nádherným výhledem na město a jeho okolí. Součástí domu je i nově přistavěná prostorná garáž 45 m², nad níž jsou další obytné prostory propojené s původním domem.
Vila nabízí podlahovou plochu o výměře 490 m², přičemž celková užitná je 580 m², dále doplněna okrasnou zahradou o rozloze 502 m², na které se nachází zpevněná celodřevěná plocha pro letní posezení.
V domě jsou původní a historické prvky: schodiště, dřevěné obložení, kachlová kamna, štukované stropy, osvětlení.
Interiér domu se zdobenými dřevěnými prvky je velice podmanivý. Stejně tak původní kazetové obložení, dveře a centrální dřevěné schodiště. Vše je doplněno stylovým nábytkem, který poukazuje na historii domu a rodinné sounáležitosti.
Jednotlivá podlaží nabízí maximální komfort pro vícegenerační bydlení nebo pro realizaci investičního záměru.
Vilu lze po prodělané rekonstrukci a dostavbě nového podkroví rozdělit na dvě části, původní a novou. V původní části domu se v přízemí nachází velká společná jídelní hala, pracovna, obývací pokoj a kuchyň. Z jídelní haly je francouzskými dveřmi přístupná okrasná zahrada. Po dřevěném schodišti vedoucím z haly se pak dostanete do druhého patra domu, kde se rozkládá byt o velikosti 4+0 s vlastní koupelnou.
V nové části v prvním patře se nachází bytová jednotka o dispozici 1+kk ( nástavba nad garáží 25 metrů čtverečních). Následující patro tvoří samotné podkroví. Je moderně a vkusně vyvedeno do zcela samostatného, velkometrážního slunného bytu, jehož dominantou je obývací pokoj propojený s kuchyní, kde francouzská okna oddělují obytnou část od velké terasy s impozantním výhledem.
Pod polovinou domu se nachází zvýšené suterénní prostory se samostatným vchodem, které lze po rekonstrukci využít jako bytovou jednotku o dispozici 1+1 nebo jako prostor pro podnikání. V další části jsou sklepní prostory. Vytápění vily je řešeno plynovým kotlem, který je společně s bojlerem umístěn v suterénu domu.
Nemovitost se nachází v oblíbené lokalitě nedaleko lesoparku Kvádrberk, který se nachází na jižním úpatí Stoličné hory a v těsné blízkosti areálu Nemocnice Děčín. Město se rozkládá na rozhraní Českého Švýcarska a Českého středohoří a nabízí veškerou občanskou vybavenost, síť obchodů a služeb, které uspokojí Vaše každodenní potřeby. Lokalita nabízí řadu kulturních i sportovních zařízení a několik historických památek, které stojí za to vidět. Dominantou tohoto nádherného okolí je bezesporu Děčínský zámek. Volejte RK. Ev. číslo: 640992. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  18.3.2023
 • Kód:
  3504209
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Zastavěná plocha:
  262 m2
 • Podlahová plocha:
  490 m2
 • Plocha parcely:
  764 m2
 • Terasa:
  Ano
 • Sklep:
  Ano
 • Stav objektu:
  Velmi dobrý
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Děčín má 51691 obyvatel, z toho 35878 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nedbalova , Děčín, okres Děčín, Česká republika Nedbalova, Děčín