• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 459 m2 - Zaříčany , Bílé Podolí, okr. Kutná hora (již není v nabídce)

Cena: 2 080 000 Kč
Stav:archiv
459 m2, parcela 370 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují koupi domu (původní hostinec) v obci Bílé Podolí, část obce Zaříčany. Jedná se o dvouposchoďový objekt s rozsáhlými sklepními prostorami určený ke kompletní rekonstrukci. Na vyžádání je možné z...aslat virtuální prohlídku interiéru.

Obec Bílé Podolí sestává ze 3 částí a 3 kat. území (Bílé Podolí, Lovčice a Zaříčany) a rozkládá se cca 50 km východně od Prahy, u silnice č. 17 mezi Kutnou Horou a Chrudimí, ve zvlněné krajině podhůří Železných hor cca 250 m n. m. .

Obec prvně doložena r. 1307, historický status městyse z r. 1554 obnoven r. 2007. Kostel sv. Václava postaven r. 1821 s využitím zdiva starší stavby ze 16. stol.

V obci rozvíjející se občanská a technická vybavenost: obecní úřad, ZŠ, MŠ, pošta, hasiči, divadlo, sportovní klub, občanské spolky, živnostníci a podnikatelé aj. Další občanská vybavenost v Kutné Hoře nebo Čáslavi.

Inženýrské sítě - elektro, plynofikace. Výstavba kanalizace a ČOV (osobní vlastnictví). Voda z vlastní studny.

Doprava: veřejný autobus směr Kutná Hora, okresní silnice. Vlak Čáslav.

Přírodní oblasti v dosahu: Železné Hory, Polabí. Turistické trasy, cyklostezky.

Dum je samostatně stojící, zděný, zčásti podsklepený, se 2 NP, se sklonitou střechou. Svislé konstrukce jsou zděné ze smíšeného zdiva.

Stavba domu se nachází na mírně svažitém pozemku ve vesnické zástavbě bydlení a občanské vybavenosti, mimo souvislou zástavbu městyse, v centru zastaveného území místní části Zaříčany, na západní straně od návsi, asi 1, 5 km západně od Bílého Podolí.

Přístup k domu je zajištěn ze zpevněných veřejných obecních komunikací.

Inženýrské sítě v místě stavby - el. přípojka, voda z vlastní studny, kanalizace do ČOV (osobní vlastnictví), plynovod.

Parkování na veřejných plochách před domem.

Dům původně sloužil jako hostinec se sálem v patře a bytem v přízemí.

Radonový index = dle geol. mapy nízká kategorie radonového indexu, stupen rizika 1. (ze stupnice 1 až 4).

Základní popis budovy: Základy původní kamenné pasy s neúplnými izolacemi. Svislé konstrukce ze smíšeného zdiva kámen, cihly v tl. cca 91 cm. Stropy 1. PP a 1. NP (první nadzemní patro) klenbové, 2. NP (druhé nadzemní patro) dřevěné trámové s rovným podhledem. Střecha dřevěný krov sedlový vaznicový. Schody kamenné. Vrata garážová ze dvora. El. instalace světelná i motorová - nefunkční. Bleskosvod s uzemněním - nefunkční.

Dle platného územního plánu leží objekt v území specifikovaném jako "plochy bydlení - venkovského charakteru", které jsou určeny výlučně pro bydlení předměstského a venkovského charakteru v rodinných domech s odpovídajícím zázemím užitkových zahrad a omezeným chovem domácího zvířectva s příměsí nerušících obslužných funkcí místního významu. Vyjádření z hlediska územního plánu může být zaslána na vyžádání.

V objektu je možné vytvořit tři samostatné bytové jednotky. Ev. číslo: 25524. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823107
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Zastavěná plocha:
  260 m2
 • Podlahová plocha:
  459 m2
 • Plocha parcely:
  370 m2
 • Sklep:
  Ano
 • Stav objektu:
  Před rekonstrukcí
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Zaříčany , Bílé Podolí, okres Kutná hora, Česká republika Zaříčany , Bílé Podolí, okr. Kutná hora, Středočeský kraj