• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 420 m2 - Vysokoškolská, Praha 6, Suchdol, Praha (již není v nabídce)

Cena: 19 870 000 Kč
Stav:archiv
420 m2, cihlová, parcela 540 m2
Popis: V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Třípodlažní rodinná vila 7+k...k se zahradou, saunou a vnitřním bazénem a 20 m2 terasou je situovaná v klidné části atraktivní lokality Prahy 6 v Suchdole v příjemném prostředí zeleně, 2 minuty pěší chůze od zastávky autobusu a následně 10 minut jízdy na stanici metra Dejvická. Nadstandartně vybavená vila nachází na pozemku o rozloze 540 m2. Velkoryse řešená dispozice 7+kk ve 3 podlažích a suterénu umožňuje možnost i vícegeneračního bydlení. V hlavní úrovni domu se nachází vstupní hala s vestavěnými, šatními skříněmi, samostatná toaleta, velký otevřený prostor obývacího pokoje s krbem, plně vybavenou kuchyní a jídelnou s přímým vstupem do zahrady. V prvním patře jsou umístěny 3 ložnice se šatními skříněmi a vlastním vstupem na balkon, také koupelna s vanou, sociální zařízení WC a bidetem a sprchovým koutem, dále navíc samostatné sociální zařízení WC. Ve 2. patře samostatná ložnice pro hosty, velkoryse prostorná místnost s kuchyňským zázemím a kulečníkem. Samostatná koupelna s vanou a sociální zařízení WC. Suterén domu je využíván jako relaxační místo k odpočinku a sportu, bazén s protiproudem, finská sauna, sprchu, prostor pro tělocvičnu, samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Venkovní pergola s posezením a krbem.
V místě se nachází veškerá občanská vybavenost školky, školy , obchod, kavárny, restaurace, knihovna. Suchdol je čtvrtí na okraji Prahy 6, dopravně je však velice dobře dostupný. Zastávka autobusu je od klidné rezidenční zástavby vzdálena zhruba 200m a cesta ke stanici metra trasy A Dejvická trvá asi 10 až 15 minut. Automobilem při dopravě do centra sledovat tutéž trasu mnohem rychleji. Nedaleký nájezd na pražský okruh s velice rychlou dostupností letiště.
Vzhledem k blízkému napojení na městský okruh však lze využít i bohatých možností, které naleznete v nákupním a zábavním megacentru Zličín.
Předností této lokality je pro bydlení velice vyhledávané klidné prostředí plné zeleně. Za zmínku stojí i sousedství moc hezkých vycházkových tras od Lysolajského údolí ke Kozím hřbetům a dále až ke chráněným územím Tiché údolí a Roztocký háj.

Energetická náročnost budovy G (nebyla sdělena majitelem). ID nemovitosti EPA0138 - 0188.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Vysokoškolská , Praha 6, Suchdol, Praha, Česká republika Vysokoškolská, Praha 6, Suchdol, Praha