• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 400 m2 - Václavice , Hrádek nad Nisou, okr. Liberec (již není v nabídce)

Cena: 13 000 000 Kč
Stav:archiv
400 m2, parcela 2856 m2
Popis: Cenu nabídněte, je k jednání!. Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej atraktivní, kompletně zařízené nemovitosti ve Václavicích u Hrádku nad Nisou. Nemovitosti jsou vhodné pro luxusní bydlení i pro relaxační pobyt...y, komunitní činnost, rodiny s dětmi, movitou zahraniční klientelu ap. Součástí komplexu je architektem citlivě zrekonstruovaný (r. 2000) historický Sholzeho větrný mlýn holandského typu z r. 1842 se čtyřmi obytnými patry. V dolní části je kuchyň s jídelnou a malou koupelnou, ve druhém patře je obývací hala, ve třetím ložnice s koupelnou a multifunkčním sprchovým koutem, ve čtvrtém je podkrovní ležení. V sousedství mlýna stojí nadstandardní roubenka z r. 2006, vybavená masivním dubovým nábytkem a luxusním sklem. V dolní části udržované zahrady s altánem, bazénem a letní kuchyní jsou dřevěné stavby s možností propojení v jeden celek pro vícečetnou skupinu. Komplex stojí samostatně uprostřed polí a poblíž lesa. Všechny objekty jsou velice kvalitně provedeny a celkově působí prostor zajímavě a luxusně.
V ceně je i pozemek přiléhající k oplocené zahradě o velikosti 800 m². Areál stojí nedaleko Liberce, pár kilometrů do Německa a Polska na cyklotrase do Jizerských hor.
Součástí nabídky je mlýn za 6, 5 mil. , roubenka za 6, 5 mil. (Je možné přikoupit za 2 mil. i byt 3+1 v OV (osobní vlastnictví), 66 m² v centru Liberce.
Budova nemá vypracován energetický průkaz, proto musí být zařazena do kategorie G. Financování Vám rádi nabízíme u našich finančních poradců. Cena k jednání!

Three properties for sale
A mill and a timber cabin in Václavice u Hrádku nad Nisou and a flat in Liberec.
1. The mill, a 1842 historical Holland Sholze windmill type, refurbished by an architect in 2020 composes of four residential floors,
2. The timber cabin is equipped with solid wood furniture and luxury glass with a breath - taking sunset view,
3. 3 + 1 flat, 66m² in the centre of Liberec.
The properties stand independently, fenced, in the middle of fields and near a forest. Both properties are of exquisite quality and the space feels intriguing and luxurious. The price includes a piece of land (800m²) adjacent to the fenced garden as well.
The complex lies near Liberec, a few kilometres away from Germany and Poland and on the cycle track to Jizerské mountains.
This offer comprises of:
Sale of the mill for 6, 5 million CZK; Sale of the timber cabin for 6, 5 million CZK and sale of the flat in Liberec for 2 million CZK.
The price for all three objects is 15 million CZK.
The price of the mill and timber cabin (excluding the flat) is 13 million.
Prices are negotiable! Ev. číslo: 20334. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Václavice , Hrádek nad Nisou, okres Liberec, Česká republika Václavice , Hrádek nad Nisou, okr. Liberec, Liberecký kraj