• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 400 m2 - Čistá v Krkonoších , Černý Důl, okr. Trutnov (již není v nabídce)

Cena: 1 990 000 Kč
Stav:archiv
400 m2, cihlová, parcela 1598 m2
Popis: Včetně právního, realitního a kompletního servisu! . Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivně prodej nemovitosti určené k rekonstrukci o zastavěné ploše 175m² s přilehlým pozemkem o celkové výměře 1. 620m² na moc hezkém a klidné...m místě v obci Čistá v Krkonoších. Dům je určený k rekonstrukci, popřípadě dle uvážení koncového klienta k demolici a výstavby nové nemovitosti. Výhodou je stávající objekt, tudíž se dají použít současné základy nemovitosti a stavbu realizovat ve smyslu rekonstrukce aktuální nemovitosti. Na hranici pozemku je elektřina, obecní vodovodní řád a v blízké dostupnosti i přípojka plynu. Odpadní vody je nutno svést do septiku, či čističky odpadních vod, což bude na vlastním zvážení a v režii budoucího majitele nemovitosti. Na stávající dům určený k rekonstrukci je zpracovaná studie, kterou je majitel ochoten po domluvě nabídnout a v případě zájmu zaštítit kompletní proces vyhotovení díla a stavby. V blízkosti se nacházejí lyžařské areály Černý důl a Jánské Lázně. Pro kompletní občanskou vybavenost je nejbližším městem Vrchlabí, vzdáleno cca 5 - 10 minut autem. PENB nemovitosti nebyl prodávajícím předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 601594. Energetický štítek: G (15 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Čistá v Krkonoších , Černý Důl, okres Trutnov, Česká republika Čistá v Krkonoších , Černý Důl, okr. Trutnov, Královéhradecký kraj