• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 350 m2 - Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov

Cena: 10 500 000 Kč
Stav:Volný
350 m2, cihlová, parcela 2288 m2
Popis: cena včetně provize a kompletního právního servisu. Reality 11 Vám zprostředkují koupi velice hezkého velkého domu, v současné době sloužícího jako penzion, umístěného 2. 5 km od parkoviště SkiAreál Klínovec, po rekonstru...kci v roce 2015 a dalších renovacích v roce 2020.
Dům, jehož zastavěná plocha je 115 m², stojí na velkorysém pozemku s výměrou 2. 288 m² a je vhodný k vytvoření 5 bytů, případně zrenovovat půdu, vytvořit přístavbu atd.
Současný penzion je dispozičně rozdělen na přízemí, kde je větší kuchyň (linka, myčka, lednice, sporák, na podlaze vinyl), společenská místnost, sociální zařízení WC, kotelna – vytápění 5 let starým kotlem 24 kWh na tuhá paliva, lyžárna, komora.
V 1. NP (první nadzemní patro) jsou dva apartmány - malý apartmán pro 5 osob (kuchyň, pokoj s palandou a druhý pokoj pro 3 osoby, koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC), velký apartmán až 7 osob (ložnice s dvoupostelí, kuchyňka, chodba s jídelním stolem a válendou, druhá ložnice se dvěma palandami, koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC).
Ve 2. NP (druhé nadzemní patro) jsou 4 pokoje (pro 3, 4, 4 a 5 osob), dvě toalety, společná koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem, tyto pokoje obvykle využívají kuchyň a společenskou místnost v přízemí.
Při rekonstrukci došlo k sanaci zdiva (jedná se o kombinací kamenu a cihly), nová fasáda, plastová okna, nové podlahy, v roce 2020 bylo vymalováno a provedeny další drobné opravy. Střecha zánovní, pokryta plastovým eternitem.
Jsou zde 2 komíny – ve společenské místnosti možnost vybudovat krb, na druhý komín napojen kotel. Napojeno na vodovodní řád, odpad s trativodem, s dostatečnou kapacitou.
Na pozemku nyní možné parkovat 6 – 8 aut, obec velice příjemná, s několika restauracemi a nejčastěji turistickými nebo rekreačními domy. Perfektní dostupnost na Klínovec, v okolí široké sportovní vyžití ve všech ročních obdobích. Možnost předat včetně zařízení.
Velký pozemek vybízí k dalšímu budování, případně je možné velkou zahradu ponechat a využít ji pro minizoo, velké dětské zázemí, nebo další Vaše nápady. Doporučujeme pro zájemce o podnikání v této oblasti, případně pro osobní užití velké rodiny.
Penzion je možné koupit s dalším pozemkem o velikosti 2. 335 m², který je na mapě vyznačen fialovou barvou, čímž si zajistíte naprosté soukromí.
Uvedená cena v sobě zahrnuje kompletní právní servis, úschovu i provizi. Ev. číslo: 24510. Energetický štítek: D (256 kWh/m2/rok).
Lokalita: Háj , Loučná pod Klínovcem, okres Chomutov, Česká republika Háj , Loučná pod Klínovcem, okr. Chomutov, Ústecký kraj

Kontakt

Mgr. Veronika Nüsserová
Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: