• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 307 m2 - Kunčice pod Ondřejníkem , okr. Frýdek-Místek (již není v nabídce)

Cena: 5 900 000 Kč
Stav:archiv
307 m2, cihlová, parcela 2160 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují v exkluzívním zastoupení majitelů velice zajímavou možnost koupě nemovitosti ve výborné a velice žádané lokalitě.

Nacházíme se v moc hezkém prostředí Beskyd, nedaleko Frýdku – Místku a to v Kun...čicích pod Ondřejníkem.

Předmětem prodeje je objekt o dvou samostatných bytových jednotkách, 2+1 a 6+1 s užitnou plochou 307 m² na moc hezkém rovinatém pozemku o rozloze 2160 m². Udržovaná zahrada díky své výměře vytváří ojedinělou atmosféru a soukromí.

Jedná se dům v původním stavu, který byl v průběhu své životnosti průběžně udržován. Je proto ve velice zachovalém stavu. Nicméně je vhodný k rekonstrukci dle moderních technologických trendů.
Před cca 10 léty výměna krytiny střechy za hliník, drobné opravy, krovy ve výborném stavu. Zateplení střechy původní, skelná vata, vhodné nově zateplit. Okna původní, kazetové, dřevěné. El, částečně měď, částečně původní. Vytápění ústřední, plynovým kotlem, ohřev teplé vody bojlerem po každou bytovou jednotku zvlášť. Každá bytová jednotka má svůj elektroměr. Odpady řešeny jímkou, nicméně lze okamžitě napojit na obecní kanalizaci (odbočovací koleno v kanalizaci). Dům je napojen na obecní vodovod a má k dispozici svou studnu.
Zděná nemovitost je postavena na kamenném základě a je částečně podsklepena.


Obec mimo jiné nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodů, restaurací, adt. Kunčice pod Ondřejníkem jsou již 19. století vyhlášeným letoviskem a rekreačním centrem pro ty, kteří se vydávají do Beskyd. Je zde řada turistických cílů, obcí prochází několik turistických tras, hora Ondřejník je vyhledávanou paraglidingovou lokalitou a díky mnoha farmám je v Kunčicích populární i agroturistika.

Volejte a zeptejte se na více podrobností.
Zajištění výhodného financování v ceně.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte - li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Jiřina Hlavenková - certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 24215. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kunčice pod Ondřejníkem , okres Frýdek-Místek, Česká republika Kunčice pod Ondřejníkem , okr. Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj