• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 300 m2 - Pod Ježníkem, Pod Bezručovým vrchem, Krnov, okr. Bruntál

Cena: 12 300 000 Kč
Stav:Volný
300 m2, cihlová, parcela 865 m2
Popis: Jsem potěšena, že Vám mohu ve výhradním zastoupení nabídnout k prodeji luxusní rodinný dům.
Hledáte klidné bydlení ve velkoryse řešeným rodinným domu, kousek od centra?
Nechcete bydlet v typizovaném domě, ale v nemovitos...ti, která Vám splní ty nejvyšší nároky jak pro využití prostoru, tak pro jeho účelovost a zároveň působí vzdušným dojmem? Mám tu ojedinělou nabídku přesně pro Vás.

Dům poskytuje nadstandartní dispozici 6+1 a byl kolaudovány v roce 2014,
s dvojgaráži o ploše 40 m2, dále stání pro dvě vozidla a zastřešená terasa s plochou 20 m2, zastřešeným bazénem a celkovou užitnou plochou 300 m2 na pozemku o celkové ploše 865 m2, která se nachází v žádané lokalitě Krnova.

S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Dominantou přízemí je především obývací pokoj s krbovými kamny na dřevo ev. pelety, který je prostorově provázaný s kuchyní a jídelnou. Tento slunný prostor má J - Z orientaci a má přímý vstup na zahradu a zastřešenou terasu.
Dispozice domu: přízemí obytný prostor s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem s sociální zařízení WC, pokoj a vstup do patra. V mezipatře pokoj pro hosty s koupelnou a sociální zařízení WC. 1. NP (první nadzemní patro) se nachází tři pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem a sociální zařízení WC, prádelna. 2. NP (druhé nadzemní patro) prostorný pokoj, který je možno využit jako fitness.
Dům je postavený z Ytongu, zatepleny 12 cm. polystyren, střecha zateplena minerální vatou + parozábrana, tašky Bramac. Vytápění v přízemí podlahové teplovodní pomocí kondenzačního plynového kotle, ostatní místnosti radiátory. Podlahy jsou plovoucí v kombinaci s dlažbou. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizací. Vjezdová posuvná brána na dálkové ovládání a ovládaná garážová vrata. Před domem jsou vydlážděná parkovací stání.

Jedná se o excelentní dům v blízkosti lesa, klidná lokalita. Hledáte - li dům s romantickou a praktickou zahradou, soukromí, relax a příjemné sousedy, tak se těším na prohlídku.
Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti (není žádná forma vlastnického omezení) + bezpečný převod kupní ceny advokátní úschova.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí.
Lokalita: Pod Ježníkem , Pod Bezručovým vrchem, Krnov, okres Bruntál, Česká republika Pod Ježníkem, Pod Bezručovým vrchem, Krnov, okr. Bruntál

Kontakt

Irena  Jochim


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: