• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 294 m2 - Hlavní, Praha 4, Záběhlice, Praha (již není v nabídce)

Cena: 21 990 000 Kč
Stav:archiv
294 m2, cihlová, parcela 417 m2
Popis: Nabízíme k prodeji prostorný, zajímavě řešený rohový dům ve skvělé lokalitě Praha 4 - Spořilov. Součástí domu je garážové stání pro dva automobily a velká zahrada o rozloze 280 m2. Dům je dispozičně řešen jako... 8 + 1 a zahrnuje přízemí, 1. NP (první nadzemní patro) a 2. NP (druhé nadzemní patro).

V přízemí se nachází předsíň se vstupem do garáže a dále sklepní prostory se dvěma místnostmi, toaletou a koupelnou. Jedna místnost je využívána jako společenská hala vybavená prostornou, na zakázku vyrobenou vestavěnou skříní, druhá místnost je využívána jako skladové prostory se spižírnou. V přízemí je také umístěn hlavní uzávěr vody a kotelna s plynovým kotlem.

První patro zahrnuje prostory pro společné trávení času. Dominantou je zde prostorný a vzdušný obývací pokoj s přímým vstupem na terasu o rozloze 36 m2, plně vybavený kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči, pracovna a samostatná toaleta. Obývací pokoj je navržen tak, aby tvořil dvě zóny - jídelní a obývací.

Druhé patro je koncipováno jako relaxační a intimní zóna. Je tvořeno třemi pokoji, využívanými jako ložnice pro hosty, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Pro dostatek soukromí je hlavní, čtvrtá ložnice propojena s privátní koupelnou, kterou tvoří rohová vana, nabízející dokonalou relaxaci, toaleta a bidet. Dále je z tohoto patra vstup do půdních prostor, které jsou momentálně využívány jako úložné prostory.

Dům je výborně technicky řešen a zahrnuje SMART technologie v podobě elektronických venkovních žaluzií, s možností nastavení času spouštění, dveřní videotelefon umožňující zobrazit a kontrolovat vchod z pohodlí interiéru, umístěný jak v prvním, tak ve druhém patře domu, či venkovní automatické zavlažování zahrady.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ID nemovitosti GAS0021 - 0008.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Hlavní , Praha 4, Záběhlice, Praha, Česká republika Hlavní, Praha 4, Záběhlice, Praha