• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 280 m2 - U Gabrielky, Praha-Nebušice, Praha

Cena: 33 650 000 Kč
Stav:Volný
280 m2, cihlová, parcela 2444 m2
Popis: prodej rodinného domu o zastavěné ploše 150 m² s garáží 95 m² na pozemku o celkové výměře 2. 444 m² ve velice žádané a exklusivní lokalitě Praha Nebušice - Malá Šárka.
Dům se skládá ze tří bytových jednotek z čehož dvě pr...ošly kompletní rekonstrukcí. První bytová jednotka o dispozici 3+1 je mezonetový byt, který se skládá ze vstupní chodby, špajzu, komory, technické místnosti, samostatného sociální zařízení WC, kuchyně, obývacího pokoje se vstupem na terasu, ložnice, neprůchozího pokoje, koupelny se sprchovým koutem a sociální zařízení WC. Druhá bytová jednotka se nachází v přízemí a je o dispozici 2+1, která se skládá z kuchyně, obývacího pokoje se vstupem na terasu, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a sociální zařízení WC. Třetí bytová jednotka se nachází v druhém nadzemním podlaží, která je o dispozici 3+1 a skládá se z chodby, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, jednoho průchozího pokoje, koupelny s vanou, samostatné sociální zařízení WC.
Dům částečně podsklepený, ve sklepním prostoru se nachází kotel na tuhá paliva.
Chcete bydlet v prestižní části města Prahy, ale přesto být obklopeni přírodou a lesy, tak právě pro Vás je tato nemovitost tou pravou.
Jedinečnou výhodou této lokality je také bezprostřední blízkost přírodní rezervace Divoká Šárka, která nabízí nádherné procházky, cyklotrasy, sportovní aktivity i klid k relaxaci – to vše doslova pár minut od domu.
Dům vhodný i pro investiční záměr.
Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 651751. Energetický štítek: G
Lokalita: U Gabrielky , Praha-Nebušice, Praha, Česká republika U Gabrielky, Praha-Nebušice, Praha


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: