• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 270 m2 - Svážná, Praha 4, Praha

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:Volný
270 m2, cihlová, parcela 973 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí mimořádnou příležitost prodeje prvorepublikové dvougenerační vily s krásnou zahradou nedaleko centra Prahy, v bezprostřední blízkosti parku Jezerka.

Vila byla postavena v roce 1924 pro Otakara Hra...běte, tehdejšího spisovatele, dramatika a redaktora časopisu Kloboučnické listy. Stavitelem byl Václav Paur, který v té době rekonstruoval mimo jiné kubistický pavilon Na Jezerce.

Hledáte - li stylovou vilu v residenční vilové čtvrti, která Vás bezpečně přenese do dávných časů a jako bonus nabídne ideální lokalitu, velkou zahradu a možnost vnést vlastní fantazii do dalších úprav, pak je toto místo, svým geniem loci, prostě ono.

Udržovaná zahrada se vzrostlými stromy, vlastní studnou, vás potěší stínem, zelení, klidem a soukromím, které v rušné Praze není pravidlem.

Nemovitost je částečně podsklepena, má 2 nadzemní podlaží a pokoj v podkroví. Vila byla v průběhu let udržována s důrazem na zachování původního rázu domu. V 80. letech byla dostavěna dvougaráž.

V současnosti plní vila funkci rodinného sídla – dvougeneračního bydlení. Má dvě, více než stometrové, bytové jednotky. Nabízí tyto parametry: zastavěná plocha domu činí 145 m², dvougaráže 38 m², celková plocha pozemku 973 m², obytná plocha 220 m², užitná plocha domu přibližně 280 m².

V přízemí se nachází byt 3+1 s přímým vstupem na terasu s hliníkovou pergolou, který prošel kompletní rekonstrukcí před 8 lety. V 1. patře pak byt 3+1 s balkonem, renovovaný před 19 lety. V podkroví najdeme ještě jeden pokoj s možností dodělání terasy, který je přístupný z bytu v 1. p. Velké sklepní prostory rozdělené na 3 místnosti mají potenciál na saunu, posilovnu apod.

Vila má novou fasádu, střešní krytinu (10 - 15 let), plastová okna, elektřinu v mědi, vodu v plastu, je vytápěna plynovým kotlem napojeným na radiátory nebo teplovodní podlahové vytápění.

Zda vilu využijete jako Vaše luxusní rodinné sídlo nebo jako sídlo firmy, je již na Vás a mně bude, abych Vám vilu představila.

Více info na stránce nemovitosti. Ev. číslo: 640161. Energetický štítek: G
Lokalita: Svážná , Praha 4, Praha, Česká republika Svážná, Praha 4, Praha

Kontakt

Bc. Iveta Sklenářová
Objednání prohlídky a více informací


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: