• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 260 m2 - Nové Město , Praha (již není v nabídce)

Cena: 10 998 000 Kč
Stav:archiv
260 m2, cihlová, parcela 800 m2
Popis: cena k jednání. Reality 11 Vám zprostředkují prodej dvoupodlažní prvorepublikové vily, vzdálené pouhých 40 km od centra Prahy, se dvěma zcela samostatnými, bytovými jednotkami, oddělené schodištěm ze společné vstupní ch...odby. Vila je umístěna na samostatném, rohovém pozemku o výměře 799 m². Unikátní řešení střešní konstrukce nabízí možnost velice atypické, půdní vestavby a tedy třetí bytové jednotky. Dům je vystavěn na mohutné, kamenné podezdívce z vysoce kvalitního, cihelného zdiva, z 1/3 podsklepen, je suchý a díky své poloze i výšce nabízí ojedinělý výhled na historickou část královského města Kouřimi, cca 8 km východně od Kostelce nad Černými Lesy.

Obytná plocha bytu 4+1 v každém patře je cca 130 m² - celkem tedy 260 m². V každém patře je možnost volby velikosti kuchyně a tedy zda byt využít jako 4+1 nebo 3+1, za tímto účelem jsou zavedeny veškeré potřebné instalace pro provoz velké společenské kuchyně do dvou totožných místností v obou patrech nad sebou.

Dům prošel v letech 2006 - 2008 kompletní citlivou rekonstrukcí - nové vnější i vnitřní el. rozvody, rozvody vodovodní, rozvody topenářské včetně radiátorů, nové podlahy (dřevěné z masivu), dlažby, rozvody telefonních linek a TV příjmu, odpady, dveře okna, omítky a také obnovení původní fasády. V interiérech jsou původní, dvoukřídlé, prosklené dveře a atypická okna. Nad okny jsou nainstalovány garnýže vyrobeny na míru se samosjížděcím mechanismem.

Topení: plynový kotel ale možnost i elektrického vytápění: dva komíny - jeden tříkomorový a další dvoukomorový. Topení, vodu a elektřinu lze ovládat a měřit pro každé patro samostatně.

Vybavení domu není součástí prodeje.

Město disponuje úplnou, občanskou vybaveností a je velice dobře dostupné z Prahy – v každodenní dojezdové vzdálenosti. Kouřim leží nedaleko Kostelce nad Č. lesy, cca 4 km od komunikace, která spojuje Prahu s Kutnou Horou a cca 5 km od komunikace spojující Kolín s Prahou.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zdarma vyřídíme. Vzhledem k rozpracování energetického štítku uvádíme zatím energetickou třídu G. V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 24704. Energetický štítek: G (233 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nové Město , Praha, Česká republika Nové Město , Praha, Praha