• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 259 m2 - Na Fialce II, Praha 17, Praha

Cena: 20 990 000 Kč
Stav:Volný
259 m2, cihlová, parcela 276 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí prodej prostorného čtyřpodlažního řadového domu, postaveného roku 2004, situovaného ve slepé ulici v klidné rezidenční čtvrti v Praze 6 Řepích. Dům o dispozici 6+1... s celkovou užitnou podlahovou plochou 259 m² stojí na pozemku o rozloze 276 m², z čehož je 133 m² půdorys domu a 143 m² zahrady. V 0. podlaží je garáž, sklep a velká místnost se vstupem na zahradu, v 1. podlaží je kuchyň, sociální zařízení WC a dominantní obývací pokoj se vstupem do zimní zahrady nebo terasy, směřující na jih, stejně jako je umístění zahrady. Ve 2. podlaží jsou 2 pokoje (jeden se vstupem na balkon na severní stranu do ulice), koupelna a komora, ve 3. podlaží potom jedna velká místnost s komorou a vstupem do podkroví, kde je potenciál pro vybudování loftu. Topení a ohřev vody řešen plynovým kotlem.
V souvislosti s umístěním rozvodů, je při investiční úvaze, možno dům přestavět na 3 samostatné jednotky s vlastním vstupem. PENB uveden G, protože je aktuálně v procesu výroby. Aktuální náklady na vytápění do 3000 kč/měs.
Lokalita v rychlém dosahu občanské vybavenosti, kousek Japonská škola v Praze, kterou provozuje Nadace Japonské společnosti v České republice), za domem aktivní lesopark pro sportovní aktivity. V dojezdové vzdálenosti autem jsou pak nákupní centra Zličín a Nové Butovice. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum BILLA. Ev. číslo: 638623. Energetický štítek: G
Lokalita: Na Fialce II , Praha 17, Praha, Česká republika Na Fialce II, Praha 17, Praha


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: