• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 250 m2 - Šonov u Nového Města nad Metují , Provodov-Šonov, okr. Náchod (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
250 m2, parcela 3954 m2
Popis: včetně provize a služeb. Reality 11 Vám zprostředkují prodej moderního rodinného domu s velkou zahradou, ovocným sadem, jezírkem (možnost koupání) v jehož blízkosti stojí vzrostlá vrba, zahradním domkem s udírnou a studno...u. RD (rodinný dům) prošel v minulých letech pečlivou a náročnou rekonstrukcí. Dům se nachází v klidné části obce Šonov nedaleko Nového Města nad Metují. Před domem je obecní rybník. Součástí domu o dispozici 5+kk a užitné ploše 260 m² jsou i nebytové prostory včetně dvougaráže (45 m²). Navazující upravený rovinatý pozemek o celkové výměře 3. 954 m² je vhodný pro výstavbu např dalšího RD (rodinný dům). Dům je zateplen, odizolován proti zemní vlhkosti, má nová dřevěná zvukotěsná okna, stropy jsou nové Miako, omítky štukové v kombinaci s dřevem. Přízemí má betonové podlahy s keramickou dlažbou, marmoleum (vzhled dřeva), v prvním patře koberce. Nové jsou veškeré rozvody, obklady, dveře, obložky. . . kompletně nové jsou obě koupelny a všechna 3 sociální zařízení WC. Vytápění je kombinované ústředním teplovodním kotlem s třemi velkými nádržemi (podlahové topení) a krbovou vložkou s rozvodem horkého vzduchu. U jezírka je pergola (25m²). Pozemek je oplocen, přední části plotu je zhotovena z kvalitního kovaného oplocení se vstupní bránou (výroba na zakázku). Orientace nemovitosti: V - Z.
V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Ze Šonova je blízko nejen do okolních přilehlých větších měst (Náchod, Jaroměř, Opočno. . , Hradce Králové), ale i do Orlických hor, Babiččina údolí (Ratibořic), Krkonoš nebo ZOO ve Dvoře Králové n. Labem. Cyklostezka vede do HK. Nemovitost je vhodná pro pohodlné luxusní bydlení s možností výstavby dalšího rodinného domu přímo na pozemku nebo k podnikatelským záměrům.
Vzhledem k lokalitě a jedinečnosti je vhodné si nemovitost prohlédnout. Prodejní cena je k jednání.
Financování nemovitosti zajistíme. Zveme na prohlídku. Ev. číslo: 18005. Energetický štítek: C

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Šonov u Nového Města nad Metují , Provodov-Šonov, okres Náchod, Česká republika Šonov u Nového Města nad Metují , Provodov-Šonov, okr. Náchod, Královéhradecký kraj