• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 233 m2 - Babice , Řehenice, okr. Benešov (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
233 m2, cihlová, parcela 112 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí koupi novostavby dvoupatrového domu s dispozičním řešením 4+kk, 2 parkovacími stáními, terasou a zahradou v klidném prostředí s napojením na okolní les.... Moderní dům s nadčasovým designem a promyšlenou dispozicí má velká francouzská okna, ze kterých je výhled do zeleně a zahrady. Díky velkým oknům je v domě spousta přirozeného světla. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem přímo na terasu a zahradu. Na obývací prostor navazuje jídelní část a kuchyňský kout. Dále je zde umístěna technická místnost, toaleta a zádveří. Patro domu pak tvoří tři obytné pokoje a 2 koupelny s sociální zařízení WC. Dům je vybavený ve standardu. Podlahové vytápění v elektřině, plyn není přiveden, vodovodní řád a spádová kanalizace bude realizována, optická síť přivedena k projektu. Součástí je také parkovací stání u domu. V rámci developerského projektu se nabízí domy s dispozicí 3+kk a 4+kk a podlahovou plochou (včetně terasy) od 75, 6m² do 122, 6m². Výměra zahrady se u jednotlivých domů pohybuje od 65m² až po 258m². V závislosti na velikosti domu je jeho součástí jedno nebo dvě parkovací stání. Příp. lze využít další parkovací stání hned u parku, jehož vybudování tvoří součást projektu. Budou zde dětské cyklostezky, suché poldry, zeleň, lavičky i dětské hřiště. Další součástí projektu je také náměstí, které může sloužit pro vaše společné setkávání se např. v kavárně se sousedy.
Svou polohou (krajina Posázaví) je místo vhodné pro cyklistiku, na kterou projekt také myslel. S kolem můžete přes zahradu a pěší cestou mezi domy se dostanete rovnou lesa, což potěší také milovníky pěší turistiky či houbaře nebo jen pro každého, kdo si bude chtít po namáhavém dni pročistit hlavu.
Veškerá občanská vybavenost je dostupná jen pár minut autem. V okolí najdete vyspělá města a do Prahy se dostanete pohodlně díky dálnici D1 nebo se napojíte na Pražský okruh v Jesenici.
Pro další informace kontaktujte makléře. Ev. číslo: 636657. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Babice , Řehenice, okres Benešov, Česká republika Babice , Řehenice, okr. Benešov, Středočeský kraj