• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 206 m2 - Selských baterií, Praha 17, Praha

Cena: 12 900 000 Kč
Stav:Volný
206 m2, cihlová, parcela 364 m2
Popis: Dům lze stavebně zvětšit i přistavět. V současné době je dům dispozičně řešen jako dvě bydlení 2+1. . Dumrealit. cz Vám nabízí výhradní prodej rodinného domu ve velice atraktivní a k...lidné lokalitě městské části Prahy 6 - Řepy. Dům má zastavěnou plochu cca 81 m² a je dvoupatrový s velikým půdním prostorem ve kterém lze vybudovat další bydlení se samostatným vstupem z venčí a zároveň lze dům rozšířit a zvětšit. Samotný dům bez dílny a garáže má zastavěnou plochu cca 80 m² a užitnou plochu k bydlení cca 140 m² bez půdního prostoru. Dům je udržovaný, zcela oplocený, vlastním vjezdem do garáže, venkovní dílna. Nemovitost je v současnosti upravena na dva funkční byty o velikosti 2+1.
Snížené přízemí: dvě místnosti, kuchyně, technická místnost, koupelna a sociální zařízení WC.
Zvýšené přízemí: dva pokoje, kuchyně, spíž, koupelna a sociální zařízení WC a funkční klimatizace. Vytápění domu a teplá voda je zajištěna plynovým kotlem. Veškerá občanská vybavenost v místě, v okolí relaxační zóna - lesopark, osvětlená 5km běžecká, in - line, cyklo i pěší stezka, dětské hřiště, kultura, příroda, sportoviště, restaurace, škola, školka, plavecký bazén Petynka apod. Zastávka autobusu MHD cca 200 m (dále pak tramvaj), přímé spojení na letiště Praha – Ruzyně, park Ladronka, který je největším vyhlášeným relaxačním odpočinkovým i sportovním místem v Praze s.
Výborná lokalita města Prahy a skvělé napojení na dálnici a pražský okruh. Hypotéku vyřídíme obratem. Veškeré informace a prohlídky u RK. DOPORUČUJEME Ev. číslo: 634757. Energetický štítek: G
Lokalita: Selských baterií , Praha 17, Praha, Česká republika Selských baterií, Praha 17, Praha

Kontakt

JUDr. Martin Raba


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: