• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 205 m2 - Jenečská, Praha 6, Praha (již není v nabídce)

Cena: 21 700 000 Kč
Stav:archiv
205 m2, cihlová, parcela 366 m2
Popis: Včetně provize, právního servisu, advokátní úschovy. . Reality 11 Vám zprostředkují samostatný dvoupodlažní rodinný dům o užitné ploše 205 m², obytné ploše 180 m², situovaný v zástavbě rodinných domů a vilek v populární...m lokalitě Prahy 6 – Liboc. Dům stojí na pozemku o celkové rozloze 366 m². Během posledních šesti let byl z velké části rekonstruován. Zateplení fasády, nová střešní krytina, nová koupelna v podkroví a v přízemí, plastová okna. Dům je připojen na obecní vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Máme k dispozici 3D virtuální prohlídku domu, díky které si můžete detailně projít dům z pohodlí Vašeho domova a kterou na vyžádání ráda zašlu na email.
Parkování je řešeno zděnou garáží na jedno auto. Nebo parkovacím místem před garáží na pozemku. Do garáže se jde podél domu a vedou do ní boční vstupní dveře ze zahrady. Teplo je distribuováno radiátory a topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Vstupní prostor reprezentuje zádveří. První nadzemní podlaží je průchozí dokola. Z předsíně vejdeme po levé straně do obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským koutem. Dále do ložnice, do pracovny a znovu do předsíně. Z předsíně je vstup do sklepa v suterénu (cca 12 m²), ve kterém je možno skladovat potraviny, víno. V přízemí se také nachází koupelna se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je vstup na zahradu v přední části domu. Podkroví tvoří tři ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a s sociální zařízení WC a ještě další samostatné sociální zařízení WC.
V přízemí je na podlaze v předsíni a koupelně keramická dlažba, v ostatních místnostech vinylová podlaha. V podkroví je kombinace dřevěné a vinylové podlahy a dlažby v koupelně. Strop v předsíni v přízemí a v hale a dvou pokojích v podkroví je podbit dřevěnými palubkami.
Široká občanská vybavenost, rychlá dostupnost přírody, centra, pražského okruhu i letiště. Nacházejí se zde mateřské školky, základní školy, gymnázium, malé obchůdky, restaurace. V docházkové vzdálenosti mezinárodní škola Prague Britisch International School Vlastina. OC Šestka je vzdálená 8 min autem nebo 16 min autobusem. K procházkám, relaxaci nebo sportu vybízí nádherný a rozsáhlý park s alejemi, ve kterém uprostřed stojí Letohrádek Hvězda. Psi zde budou ve svém živlu a děti také, neboť jistě uvítají několik dětských hřišť. Cesta do Obory Hvězda trvá cca 13 min. Ještě blíže, 3 minuty pěší chůzí, se nachází další oáza v ruchu velkoměsta, přírodní rezervace Divoká Šárka se skalisky, palouky a koupalištěm. Údolím vedou turistické a cyklistické stezky. Na tramvajovou konečnou stanici č. 30 a 26 Divoká Šárka se dostanete pěší chůzí za 3 min. Tramvají na M Dejvická za 15 min. Na M Nádraží Veleslavín tramvají nebo autobusem za 5 minut. Z M Nádraží Veleslavín vede zelená trasa A, např. do centra Prahy na zastávku Můstek na Václavském náměstí se dostanete za 10 min.
Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona č. 406/2000 Sb. uvádíme energetickou třídu G Ev. číslo: 22383. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Jenečská , Praha 6, Praha, Česká republika Jenečská, Praha 6, Praha