• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 198 m2 - Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 7 498 000 Kč
Stav:archiv
198 m2, cihlová, parcela 1076 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu, dispozice 5+1 o užitné ploše 198 m², který je situován na oploceném pozemku velikosti 1076 m² v klidné části města Kouřim, vzdále...né 10 km od Kostelce nad Černými lesy. V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatné sociální zařízení WC. V podkroví je velký pokoj a koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení WC. Pokoj sousedí s půdním prostorem, na který byl vytvořen zkolaudovaný projekt k bydlení s další užitnou plochou 96 m².


V roce 1997 byla k domu postavena přístavba 2+1, která byla později částečně přestavěna na garáž. V tomto roce proběhla i celková rekonstrukce domu.
V květnu 2009 proběhla kolaudace bistra - rychlého občerstvení s vlastním vchodem z ulice, které je situováno ve spodní části domu a které disponuje letním venkovním sezením.
V současné době je pro dům zkolaudován projekt, kterým lze navýšit obytnou plochu o dalších 55 m² ( 2+kk) s vchodem přímo ze zahrady.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, teplou vodu bojler. Okna jsou plastová s trojskly a žaluziemi. Podlahy plovoucí nebo parketová podlaha.


Na zahradě, která slouží k sezónnímu pěstování ovoce a zeleniny je postaven zahradní domek s krbem.

Parkovat lze v garáži, na pozemku u domu nebo na veřejné komunikaci před domem.

Historické město Kouřim, které v 15. stol. patřilo mezi nejvýznamnější královská města leží v okrese Kolín, přibližně 21 km západně od Kolína a nabízí veškerou občanskou vybavenost i bohaté kulturní a sportovní vyžití. Za zmínku stojí golfový klub Molitorov a každoroční pořádání letního festivalu Kouřimská Skála.
Městem prochází silnice II/334 Sadská – Kouřim – Sázava. Do Kouřimi vede železniční trať 012 Pečky–Kouřim. Praha v dojezdové vzdálenosti 45 min. S financováním této nemovitosti Vám rádi zdarma pomůžeme ve spolupráci s našimi hypotečními poradci. Pokud Vás zaujala tato nemovitost, neváhejte mě kontaktovat. Ev. číslo: 22412. Energetický štítek: D (155 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kostelec nad Černými lesy , okres Praha-východ, Česká republika Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ, Středočeský kraj