• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 183 m2 - Nová Ves , Pohořelice, okr. Brno-venkov (již není v nabídce)

Cena: 10 390 000 Kč
Stav:archiv
183 m2, cihlová, parcela 265 m2
Popis: cena včetně veškerých poplatků. . Představujeme Vám nový domov v srdci jižní Moravy, v dosahu Pálavských vrchů , Mušovských jezer jen 15 minut od Brna. V květnu 2023 se tak můžete probouzet do nového dne v této jihomorav...ské obci Nová Ves - městská část Pohořelic.

Pozemek k výstavbě domu byl pečlivě vybrán s ohledem na dnešní potřeby rodiny. Klidné místo v obci s rybníkem , na dohled k odpočinku a relaxaci , ale s výbornou dostupností do zaměstnání po dálnici D52 Brno Vídeň a i k výletům na Mušovská jezera 10 minut a do Mikulova 15 minut.

Novostavba dvoupatrového nízkoenergetického rodinného domu 6+kk se zahradou a vlastním parkováním má vlastní pozemek o výměře 265 m², kde zastavěná plocha domu je 91, 5 m² a užitná plocha 183 m².
Dům je stavěn z tepelně izolačních tvárnic Solbet se zateplením 16 cm , je připojen na veškeré inženýrské sítě (elektrika, vodovod a kanalizace)a na pozemku je retenční nádrž na dešťovou vodu.
Plastová okna s termoizolačním trojsklem včetně střešních oken a podlahového teplovodního vytápění s tepelným čerpadlem nám zaručují nízké provozní náklady domu a jeho energetickou náročnost třídy B.

Dispozice domu: Přízemí - vstupní chodba, koupelna s sociální zařízení WC, pracovna, obývací pokoj propojený s kuchyní s východem na terasu.
1. NP (první nadzemní patro) - chodba navazující na dva dětské pokoje, ložnice, pokoj pro hosty a koupelna s vanou a sociální zařízení WC.

Nemovitost je dodávána s kompletním dodělání : vnitřní omítky, podlahová krytiny, obložkové dveře, obložená koupelna se sanitou a geberitem, vstupní chodník před domem a terasa za domem ze zámkové dlažby, oplocení pozemku se vjezdovou bránou s PVC pletiva, nezámrzný ventil na zahradu, venkovní omítka. V ceně domu není kuchyňská linka a osvětlení.

Město Pohořelice včetně městské části Nová Ves je moderní rozvíjející se město s veškerým komfortem pro rodiny. Občanská vybavenost je vysoké úrovni a uspokojí i náročnější klienty. Nově se buduje obchodní středisko Lídl. Více info k nabízené nemovitosti Vám rádi poskytneme na místě realizace nebo po telefonu. Ev. číslo: 30411. Energetický štítek: B

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nová Ves , Pohořelice, okres Brno-venkov, Česká republika Nová Ves , Pohořelice, okr. Brno-venkov, Jihomoravský kraj