• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 180 m2 - Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 5 745 000 Kč
Stav:archiv
180 m2, skeletová, parcela 1496 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej samostatného, nizkoenergetického rodinného domu 5+kk, v obci Vitice - Hřiby vzdálené 12km od Kostelce nad Černými Lesy, kolaudovaného v... r. 2010, situovaném na pozemku o výměře 1. 496 m². Užitná plocha 180 m², zastavěná 223 m². Dům se nachází v zadní části ulice a tím zaručuje klidné a pohodové bydlení. Dispozice: vstupní chodba do tvaru písmene L, ze které je vchod do obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, dětského pokoje se šatnou, další dětský pokoj nebo pracovna, ložnice, koupelny, sociální zařízení WC a dvojgaráže. V kuchyni je spíž a vstup do malého pokojíku. Tento velkorysý prostor je propojen francouzskými dveřmi s východní terasou. Terasu lze krýt markýzou na dálkové ovládání . Podlahy plovoucí, dlažba a koberce.
Půda slouží jako skladovací prostor. Sádrokartonové stropy jsou zajištěny 25 cm silnou, foukanou izolací. Okna jsou plastová s dvojitým sklem.
Skelet domu je postaven ojedinělou technologií Durisol, která v zimním období zaručuje , že betonové jádro , které je chráněné polystyrenem nepromrzá a zajišťuje tak maximální tepelnou akumulaci v domě. V létě naopak tepelná izolace nepustí okolní venkovní teplo k chladnějšímu betonovému jádru a tím se dům nepřehřívá i přes 30 stupňové teploty. Teplotní výkyvy jsou díky této vlastnosti velice pozvolné. Fasáda silikonová, vodorovně tahaná omítka. Vytápění zajišťuje ústřední elektrické vytápění, v případě topení v krbu je teplo vedené do radiátorů. Roční spotřeba dřeva 10 – 12 m3 s nákupní cenou 1. 000Kč /m3. Měsiční náklady na bydlení 2500kč ( elektrika - voda)
Odpad je řešen vlastní čističkou, umístěnou na pozemku. Dům je napojen na obecní vodovod.
Parkování ve dvojgaráži s vraty na dálkové ovládání, lze parkovat i na pozemku u domu nebo na ulici před domem.
Na dvoře je postaven uzamykatelný zahradní domek, bazén, kotec pro psa a přístřešek pro uskladnění dřeva.
V nemovitosti je instalován zabezpečovací systém s ovládáním na bránu, garáž, zahradní domek a samotný dům. Občanská vybavenost: pošta, škola, školka a kulturní dům.
Dopravní obslužnost obce zajišťuje PID Praha a je na velmi dobré úrovni ve směru na Český Brod a Kouřim.
Obec Hřiby se zapsala do historie památnou bitvou u Lipan v r. 1434. Na památku této bitvy byla v r. 1881 postavena 11 m vysoká mohyla, zapsaná na seznam kulturních památek.
S financováním této nemovitosti Vám velmi rádi zdarma pomůžeme. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 20255. Energetický štítek: C (121 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kostelec nad Černými lesy , okres Praha-východ, Česká republika Kostelec nad Černými lesy , okr. Praha-východ, Středočeský kraj