• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 165 m2 - Do koutů, Praha 4, Modřany, Praha (již není v nabídce)

Cena: 9 550 000 Kč
Stav:archiv
165 m2, cihlová, parcela 300 m2
Popis: Nový rodinný dům o dispozici 4+KK, o užitné ploše 128, 3 m2 a celkové ploše 164m2, se nachází v Komořanech - lokalitě plné zeleně, v přímém sousedství rozsáhlého lesa navazujícího na Modřanskou rokl...i.
Přijďte si vybrat z dalších rodinných domů, které jsou součástí oblíbeného developerského projektu, citlivě zasazeného do lokality vedle původní zástavby rodinných domů.
Nabídneme Vám domy dalších velikostí a dispozic s garážemi a různě velkými zahradami, přesně podle Vašich potřeb od dispozice 4kk do 5+1.
Vysoký standard provedení interiérů při použití kvalitních materiálů v moderním designu, kdy konečný vzhled domu můžete sami ovlivnit.
Domy se nachází přímo u lesa, který je protkaný cyklostezkami, v docházkové vzdálenosti jsou i další možnosti pro aktivní odpočinek a sport (in - line stezka, tenis, golf, cyklostezky apod. )
Přímo v Komořanech je školka i škola, několik restaurací a obchodů, v nedalekých Modřanech je řada supermarketů, pošta, poliklinika, knihovna a další služby.
Na autobusovou zastávku dojdete od domu za 7 minut, do centra se pohodlně dostanete do 40 minut (metro Kačerov 20 minut busem, nebo lze přestoupit na tramvaj).
Dokončení domů 2018, třída energetické náročnosti C.
ID nemovitosti SSA1119 - 0056.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Do koutů , Praha 4, Modřany, Praha, Česká republika Do koutů, Praha 4, Modřany, Praha