• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 160 m2 - Svojšín , okr. Tachov (již není v nabídce)

Cena: 3 700 000 Kč
Stav:archiv
160 m2, cihlová, parcela 1890 m2
Popis: RD (rodinný dům)= dva ihned obyvatelné byty, po částečné rekonstrukci, velká zahrada, garáž. . Dumrealit. cz Vám nabízí v exkluzivním zastoupení majitelů možnou koupi vícegeneračního rodinného domu v obci Svojšín, okr.... Tachov. Dům dobře poslouží nejen pro vícegenerační bydlení, ale také jako výborná investice, ať už budete pronajímat jen jeden byt a ve druhém bydlet nebo pronajímat oba byty. Svojšín je malá obec, nacházející se v údolí řeky Mže. V jejím okolí najdete několik turistických tras a cyklostezek, v místních lesích a lučinách žije spousta fauny a flory. Pro bydlení rodiny s dětmi je Svojšín velice vhodná obec, nacházející se cca 9 km od města Stříbro, dům je postaven na návsi, které dominuje zámek . O ten se obec nádherně stará , neustále ho rekonstruuje a je hlavním místem kulturního a společenského dění v obci. Spojení s okolním světem kromě Vašeho auta zajistí vlaková i autobusová zastávka .

Půdorys - popis: v přízemí se nachází byt 1+1 o výměře cca 60 m čtv. s prostornou zrekonstruovanou koupelnou, kromě vytápění ústředním topením má byt přidané vytápění krbovými kamny. Dále je v přízemí velká vstupní chodba, kotelna se skladem paliv, garáž a dílna. Po velice působivém až zámeckém schodišti vystoupáte do patra, které téměř celé zaujímá velký zrekonstruovaný byt 5+kk, cca 95 m čtv. . Půda s bytelným vysokým krovem a střešní krytinou z pálených tašek má technickou přípravu pro vybudování třetího bytu. Velmi doporučuji shlédnutí videoprohlídky, řekne Vám o interieru více , než bych zde mohla popsat.

Technický popis: zastavěná plocha 120 m čtv. , celková plocha pozemků 1890 m čtv. , vytápění domu - kotel na tuhá paliva pro celý dům, ohřev vody - el. bojlery, dům je připojen na obecní kanalizaci i vodovod.

Zahrada – užitná plocha velké zahrady více než 1 400 m čtv. , zemědělec či pěstitel a chovatel se zde může opravdu vyřádit. Přístup k zahradě je po obecní polní cestě . Před vstupem do domu máte malou předzahrádku.

Pro zateplení fasády tohoto domu a její celkové dokončení včetně výměny otopného zdroje , případně i oken a instalaci FVE je zde ideální využít dotačního programu Nová zelená úsporám s dotací i více než milion Kč - dle splnění podmínek. Dotaci Vám zařídíme zdarma.

Kupujícím , kteří potřebují zajistit financování koupě , nabízím osobní finanční servis včetně pojištění , využijte mých 20 letých zkušeností v oboru . Financování koupě se mnou Vám zajistí velké výhody při rezervaci nemovitosti a minimalizaci ztráty finančních prostředků z rezervačního poplatku. Zeptejte se na tyto výhody při prohlídce.

Těším se na vás při prohlídce, kterou si sjednejte telefonicky či emailem , kontakty naleznete u inzerátu. Tento dům je velká výzva a příležitost. Ev. číslo: 642979. Energetický štítek: G (246 kWh/m2/rok).
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823240
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Zastavěná plocha:
  120 m2
 • Podlahová plocha:
  160 m2
 • Plocha parcely:
  1890 m2
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Ukazatel náročnosti:
  246 kWh/m2
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Svojšín má 414 obyvatel, z toho 301 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Svojšín , okres Tachov, Česká republika Svojšín , okr. Tachov, Plzeňský kraj