• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 160 m2 - Žitavského 579, Praha 5, Praha (již není v nabídce)

Cena: 13 750 000 Kč
Stav:archiv
160 m2, cihlová, parcela 1106 m2
Popis: Nabízíme k prodeji rodinný dům 6+1 s obytnou plochou 160m2, zahradou 984m2, terasou 37m2 a balkónem v patře 5, 85m2 ve velice vyhledávan...é lokalitě Praha 5 – Zbraslav. Dům je ve velice dobrém stavu, sestává se ze 3. podlaží, z čehož dvě jsou nadzemní. V 1. NP (první nadzemní patro) nalezneme 2 pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné sociální zařízení WC, schody vedoucí jak do druhého podlaží, tak do podzemí. Z obývacího pokoje a kuchyně je vstup na prostornou terasu. V 2. NP (druhé nadzemní patro) jsou 4 pokoje, z čehož 1 má samostatný balkón. V druhém pokoji je přístup k vodě a plynu, lze tudíž přestavět na kuchyň. Dále v 2. NP (druhé nadzemní patro) je koupelna s rohovou vanou a samostatné sociální zařízení WC. Všechny pokoje v domě jsou neprůchozí. Lze předělat na dvougenerační dům. V podzemním podlaží nalezneme garáž, saunu pro 2 - 3 osoby, prádelnu a spoustu úložného prostoru. Lze zde vybudovat také sprchový kout.
Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2009 - zateplení , střecha, okna, velká terasa. Nové čerpadlo vzduch - voda v roce 2013. Dům i okolí je zabezpečen protipovodňovými stěnami.
Plocha pozemku je o velikosti 1100m2. Zahrada je ve velice udržovaném stavu – plno okrasné zeleně a ovocných stromů. Naprosté soukromí zajišťují vysoko vzrostlé stromy okolo téměř celé zahrady. U vjezdů také zakryté parkovací stání pro 2 auta, elektricky řízená vrata. Na zahradě je také sprcha, pergola, jímka na dešťovou vodu, ohniště.
Výborná dostupnost do centra díky rychlému napojení na pražský okruh. V docházkové vzdálenosti lesopark Borovičky, přírodní rezervace Šance.
Průkaz energetické náročnosti není k dispozici, uvádíme tedy G
Vřele doporučujeme prohlídku!

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Žitavského 579, Praha 5, Praha, Česká republika Žitavského 579, Praha 5, Praha