• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 155 m2 - Čestín , okr. Kutná hora (již není v nabídce)

Cena: 1 198 000 Kč
Stav:archiv
155 m2, cihlová, parcela 431 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 4+1 se 2 garážemi o celkové podlahové ploše 155 m² na vlastním oploceném pozemku v posázavské obci Čestín, okr. Kutná Hora. Patrov...ý dům z pálených cihel je veden jako stavba pro rodinnou rekreaci, ale svými dispozicemi, rozměry a vybaveností odpovídá plnohodnotnému rodinnému domu. Původní stavba je v dobrém, udržovaném stavu, velké podkroví je částečně obytné a část tvoří půda s možností rozšíření o další místnosti, případně o druhou koupelnu a kuchyňku, čímž by se daly vytvořit 2 samostatné bytové jednotky. Ještě za předešlých majitelů v 90. letech proběhla částečná rekonstrukce, např. elektrika do mědi nebo odizolování domu.

Dispozice: vchází se do předsíně se schodištěm do 1. patra, pod schodištěm se pak nalézá poklop do malého sklepního prostoru vhodného např. pro skladování zeleniny, z předsíně vedou vstupy do prostorné spíže, neprůchozí ložnice s krbem a do kuchyně s kamnovým sporákem, z kuchyně se dále pokračuje na samostatné sociální zařízení WC, do malého pokojíku s kamny a do koupelny s vanou, v prvním patře (podkroví) je velká podesta s posezením a 2 neprůchozí pokoje, jeden menší a druhý větší, který prošel v roce 2010 rekonstrukcí (podlahy, izolace, elektrika).

Přípojky: el. 220/380V (se samostatnými elektroměry), odpady jsou svedeny do kanalizace, pouze záchod je sveden do vlastního septiku (objem cca 5m3), který se nachází pod jednou z garáží, zdrojem vody je obecní vodovod, na malém pozemku vedle domu se ještě nachází kopaná studna (hloubka cca 4m), která se může přidáním pumpy nebo čerpadla rovněž využívat, ohřev vody v koupelně zajišťuje el. bojler (80 litrů) a k rychlému ohřevu vody a přitápění je zde i kotel Brutar, topení zajišťuje kanadský horkovzdušný zplynovací krb (v ložnici) na dřevěné brikety, ze kterého jsou rozvedeny potrubím průduchy do celého domu, plyn v obci není. Podlahy jsou v přízemí betonové pokryté linem a dlažba, v podkroví jsou prkenné. Okna jsou dřevěná.

K domu náleží 2 velké garáže, z jedné je pak vstup na půdu, a dále oplocený pozemek se vzrostlými stromy o velikosti 243 m² naproti přes silnici, vhodný např. k posezení nebo pěstování.

Malebná obec Čestín se nachází v moc hezké přírodě Posázaví s řadou rybníků a lesů nabízejících houbaření. Dominantou obce je kostel sv. Petra a Pavla a malý zámek, dále jsou v obci k dispozici hostinec, malé potraviny, pošta a autobusová zastávka se spojením do Uhlířských Janovic, Kácova, Sázavy a Kutné Hory. Řada měst a zajímavých míst je ve velice krátké dojezdové vzdálenosti - Kácov (9 km), Zruč nad Sázavou (10 km), Sázava (25 km) Český Šternberk (20 km) a nebo nájezd na D1 – exit 49 (15 km). Také se zde nachází jedna z největších společností na výrobu medu u nás, firma Medokomerc.

Veškerý finanční a právní servis zdarma. Ev. číslo: 19016. Energetický štítek: G (491 kWh/m2/rok).
 • Vložení inzerátu:
  8.11.2019
 • Kód:
  2989023
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Zastavěná plocha:
  144 m2
 • Podlahová plocha:
  155 m2
 • Plocha parcely:
  431 m2
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Ukazatel náročnosti:
  491 kWh/m2
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Čestín má 432 obyvatel, z toho 287 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Čestín , okres Kutná hora, Česká republika Čestín , okr. Kutná hora, Středočeský kraj