• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 150 m2 - Pod stanicí, Praha 15, Praha (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
150 m2, cihlová, parcela 573 m2
Popis: cena u makléře. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej prvorepublikové vilky 5+1 na hezkém rohovém pozemku 573 m² v ul. Pod Stanicí Praha 10 Hostivař.
Z velké části podsklepená dvoupatrov...á vilka z r. 1935 určená k rekonstrukci, se zastavěnou plochou 79 m², obytnou plochou cca 100 m² (se sklepem a půdou celkem 150m²) byla vystavěna z kvalitních materiálů, proto je i dnes staticky i stavebně v pořádku.
V přízemí se nachází vstupní chodba, samostatná toaleta, dále velký a díky půlkruhovému výklenku vyplněném okny prosvětlený centrální pokoj (20m²), na něj navazující menší pokoj a dále kuchyň a místo pro stolování. V patře po hezkém dřevěném schodišti se nachází předsíň, koupelna s vanou a oknem, obývací pokoj s výklenkem jako v přízemí, dva menší pokoje a výstup na terásku. V suchém a vysokém podkroví lze vystavět další obytnou místnost.
Vilka byla na svou dobu vybavena nejmodernější technologií teplovzdušného vytápění z centrálního kotle s rozvody teplého vzduchu do jednotlivých místností, to ale bylo z praktických důvodů nedávno změněno na ústřední vytápění + ohřev vody plynovým kotlem s radiátory doplněným el. bojlerem s tím, že původní teplovzdušná technologie v domě zůstala.
Zachovalá plně funkční vilka (s napojením na kompletní inženýrské sítě) je určena k rekonstrukci, nejlépe se zachováním původního půdorysu a venkovních pohledových částí.
Pěkná rohová zahrada se vzrostlými stromy, po renovaci nabídne nejen moc hezké místo pro odpočinek s dostatkem soukromí (pouze jedna sousedící nemovitost), ale i prostor pro menší bazén, nebo jiné aktivity. Klidné místo s výbornou dostupností – vlak, tramvaj, bus, na metro A Skalka 10 minut, plná občanská vybavenost, OC Taškent, plavecký bazén a moc hezké procházky nebo na kole kolem Botiče až na pláž k Hostivařské přehradě (1, 5km). Cena k jednání, s financováním pomůžeme – zařídíme. Ev. číslo: 624812. Energetický štítek: G (2 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Pod stanicí , Praha 15, Praha, Česká republika Pod stanicí, Praha 15, Praha