• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 143 m2 - Strážnická, Rohatec, okr. Hodonín (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
143 m2, cihlová, parcela 1025 m2
Popis: cena je včetně advokátních služeb i advokátní úschovy, včetně provize, včetně všech poplatků. Prodej RD (rodinný dům) 3+kk, 143m² v obci Rohatec. Dům se nachází na ulici Str...ážnická, v klidnější části obce a není vystaven možnému hluku z hlavní silnice
V domě se nachází bytová jednotka skládající se z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice, přilehlé místnosti s vchodem z předsíně (dá se využít jako další plnohodnotný pokoj), z koupelny a půdy. V půdním prostoru je potenciál pro další 1 - 2 místnosti anebo větší místnost k různému využití.
Dům byl zateplen, má novou fasádu (čelní a boční strana). Byla instalována plastová okna, vyměněny podlahy v domě, zatepluje se půda, kde byla instalována střešní okna. Dům je z poloviny své podlahové plochy podsklepen.
Na pozemek a do domu se dostaneme z příjezdové komunikace přes bránu. Projdeme přes vjezd na dvůr. Zde je vchod do domu, kde projdeme vstupní chodbou do předsíně s velkým oknem. Odtud vedou dveře do místnosti, ze které může být buď pokoj k bydlení anebo zde může být relaxační prostor (např. sauna. . . )
Z předsíně vstoupíme do velké místnosti, kde je po pravé straně koupelna společně s toaletou.
Vlevo se otevírá větší prostor: kuchyň a jídelna. Stará KL byla odstraněna, takže je zde možnost si zařídit kuchyni podle svého vkusu. Jsou zde i krbová kamna pro pohotovostní topení.  
Směrem doprava vejdeme do obývacího pokoje s oknem a z něj přes posuvné dveře do ložnice.   Obě místnosti jsou orientovány na sever. Ve všech místnostech je na zemi plovoucí podlaha.
Směrem dále od koupelny je vstup do suterénu domu Sklep je prostorný, za ním je kotelna.
Směrem nahoru, po schodech, vystoupáme do 2. NP (druhé nadzemní patro), na půdu. Půda je suchá a prostorná. Poskytuje možnost zvětšení obytné plochy domu. V současné době se dokončuje její zateplení.  Střecha je sedlová s dřevěným krovem. Krytina je z betonových tašek.
V domě je rozvedeno ústřední topení. Plynový kotel je umístěný v suterénu domu, v kotelně. Zde je umístěn i bojler pro ohřev vody.
Ze dvora jsou dva vstupy. Jedním se dostaneme do samostatné místnosti, do které se dostaneme i z předsíně (uvedeno výše). Druhé dveře jsou od dílny.  
Za dílnou, směrem do zahrady, je zastřešená kůlna na skladování dřeva. Vedle ní je zděný gril s udírnou.
Na protější straně je zastřešené místo pro cca. 10 - 15 osob.
Zahrada je velká, rovinatá a je zde možno realizovat různé aktivity. Najdeme zde keře a vzrostlé stromy s ovocem, část zahrady se záhony, určená k pěstování zeleniny atd. Zadní část pozemku je ukončena bránou, jíž se dostaneme na obecní nezpevněnou cestu. Tudy je možný vjezd na pozemek. Pozemek je po svém celém obvodu oplocen.
Dům je napojen na přípojku elektřiny, vody, plynu a kanalizaci.
V domě je zaveden satelit s dostačující nabídkou programů, před domem je příprava na kabelovou TV.
Pro další informace volejte makléři. Ev. číslo: 646483. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  15.5.2024
 • Kód:
  3796620
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Zastavěná plocha:
  268 m2
 • Podlahová plocha:
  143 m2
 • Plocha parcely:
  1025 m2
 • Terasa:
  Ano
 • Sklep:
  Ano
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Rohatec má 3472 obyvatel, z toho 2456 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Strážnická , Rohatec, okres Hodonín, Česká republika Strážnická, Rohatec, okr. Hodonín