• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 130 m2 - Dobrovského, Rychnov nad Kněžnou (již není v nabídce)

Cena: 1 960 000 Kč
Stav:archiv
130 m2, parcela 250 m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu v blízkosti historického centra Rychnova nad Kněžnou, zámeckých zahrad, zámku a centra města. Dům se nachází na slunném místě (stráni), je po částečné rekontrukci (1998),... jsou vybourány všechny příčky a nemovitost tvoří pouze obvodové zdivo (kombinace cihla a kámen, rok výstavby 1896). Vybourání příček umožňuje novému majiteli snadnější realizaci nového stavebního projektu. Podlahy jsou také kompletně vybourány. Celková rekonstrukce je nutná. Dům je situován v zástavbě rodinnými domy. IS: obecní vodovod, plyn v dosahu, odpady do septiku s napojením na kanalizaci. Orientace domu je V - Z. Součástí je terasovitá zahrada, jednotlivé výškové stupně jsou zhotoveny z opuky. V horní části zahrady je kruhový bazén s čističkou. Za štítem domu na východní stranu je vhodné místo pro výstavbu velké terasy.
Ve městě je kompletní občasná vybavenost (úřady, obchody, škola . . . , kino a pod).
Nemovitost je situována v ochranném pásmu kulturní památky, budova i pozemek je v památkové zóně a je součástí rozsáhlého chráněného území.
Vzhledem k technickému stavu je zde možnost pro vkusnou architekturu nejen exteriéru ale i interiéru.
Nemovitost není zatížena žádným břemenem. Ev. číslo: 17936. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dobrovského , Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou, Česká republika Dobrovského, Rychnov nad Kněžnou