• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 130 m2 - Beroun-Město, Beroun, okr. Beroun

Cena: 7 670 000 Kč
Stav:Volný
130 m2, cihlová, parcela 418 m2
Popis: Rádi bychom Vám nabídli k prodeji polovinu dvojdomu v lokalitě na Černém vršku v Berouně. Dům z roku 1970 je vystavěn na svažitém pozemku a je situován ve velice klidné oblasti. Jedná se o jednu z nejžádanějších částí Berou...na, 3 minuty chůze na lesní procházky směrem na Brdatka, 5 minut chůze k Berounce, výhled na les, vhodné bydlení pro rodinu s dětmi, která dává přednost klidnému bydlení, ale přesto žije aktivním sportovním životem. Škola 7 minut chůze mimo silniční provoz.
Zastavěná plocha domu je 63 m2 + přilehlé nádvoří, celková užitná plocha domu je cca 130 m2 a plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 418 m2. K domu patří garáž ve spodní části pozemku.
V přízemí RD (rodinný dům) se nachází technické zázemí, sklepy, koupelna a sociální zařízení WC. Další dvě podlaží jsou obytná od celkové dipozici 5+1 s koupelnou a sociální zařízení WC. Možná je i úprava půdy. Vytápění RD (rodinný dům) je pomocí plynu, vodovod obecní, odpad řešen vsakovací jímkou. Náklady s bydlením pro čtyřčlennou rodinu do 5. 000, - Financování nemovitosti je možné řešit hypotékou, se kterou rádi pomůžeme přes renomovanou společnost.
Lokalita: Beroun-Město, Beroun, okres Beroun, Česká republika Beroun-Město, Beroun, okr. Beroun, Středočeský kraj

Podobné nabídky v okolí

  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: