• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 121 m2 - Jabloňové zahrady 164, Zlonín , okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 15 500 000 Kč
Stav:archiv
121 m2, cihlová, parcela 1409 m2
Popis: exkluzivně, prodej rodinného zděného domu o dispozici 3+kk, s podlahovou plochou 121 m² v obci Zlonín nedaleko Prahy. Jedná se o dům s masivní vyzdívkou z pravých pálených ci...hel, s garáží v domě a venkovním krbem, který je součástí domu a hlavní velkoryse zastřešené terasy. Novostavba z roku 2010 je ve výborném stavu, v nadstandardním provedení na vskutku ojediněle velkém pozemku s naprostým soukromím. Na pozemku je k dispozici ještě dřevěná kůlna, kde se nachází také elektrocentrála.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Konkrétně vodovod (do řadu), kanalizace (do řadu), elektro (plyn je přiveden na hranici pozemku, aktuálně není zapojen). Vytápění domu řeší tepelné čerpadlo (země - voda). Podlahové topení je zavedeno ve všech místnostech, a rovněž klimatizace ve všech místnostech. (řídící jednotka diskrétně umístěna na půdě ve speciálních
žáruvzdorném tunelu). Na domě jsou předokenní rolety u všech obytných místností ( jsou elektricky i centrálně ovládané). Sítě proti hmyzu Climax pro všechna okna, velké posuvné (exkluzivní) na francouzských oknech. V domě je zvýšený strop z masivních dřených trámu mořených na bílo v hlavní obytné zóně a kuchyni. Okna jsou plastová s dvojsklem a nerozbitnou folií. Povrch podlah tvoří kvalitní keramická dlažba. Kuchyň disponuje těmito spotřebiči: Miele – Parní trouba s mikrovlnkou, horkovzdušná trouba s pyrolýzou, Bosch – indukční varná deska a myčka; americká lednice, žulová pracovní deska
V koupelně je k dispozici vana i sprchovým kout. Dále umyvadlo a sociální zařízení WC. V domě se nachází ještě samostatné sociální zařízení WC s umyvadlem. Všechny vodovodní baterie v domě Grohe, ve sprchovém koutě a vaně Grohe pod - omítkové.
V technické místnosti se nachází: tepelné čerpadlo, pračka + sušička, výlevka s vodovodní baterií, pultový mrazák.
Na pozemku najdeme vrtanou studnu s ponorným čerpadlem. Hloubka 80 m, průměr 205 mm – slouží jako zdroj pro profesionální automatickou závlahu Reinbird + řídící jednotka Hunter nainstalovanou na obou pozemcích.
Tato kouzelná nemovitost se pyšní reprezentativní okrasnou zahradou. Byla navržena zahradním architektem a realizovaná dle projektové dokumentace, realizace byla plně dokončena a zahrada je již celkově vzrostlá a řádně udržovaná a zavlažovaná automatickou závlahou. Na pozemku zůstane zabudovaná špičková profesionální automatická robotická sekačka trávníku Honda.
Dům se může také chlubit dvěma zastřešenými terasami. Podlahy obou pobytový teras prošly před 2 roky nákladnou rekonstrukcí, použity byly prémiové dlažby. Loni byla nainstalována nová garážová vrata Hörmann. Všechny chodníky (komunikační síť) a nová parkovací plocha (i příjezdová je s betonovým podložím) jsou z pravých pálených cihel Brückland.
Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás vyřídíme zdarma. Domluvte si prohlídku. Ev. číslo: 645933. Energetický štítek: B (119 kWh/m2/rok).
 • Vložení inzerátu:
  15.5.2024
 • Kód:
  3796497
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Zastavěná plocha:
  187 m2
 • Podlahová plocha:
  121 m2
 • Plocha parcely:
  1409 m2
 • Terasa:
  Ano
 • Stav objektu:
  Velmi dobrý
 • Energetická náročnost:
  B - Velmi úsporná
 • Ukazatel náročnosti:
  119 kWh/m2
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Zlonín má 288 obyvatel, z toho 213 v produktivním věku.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Jabloňové zahrady 164, Zlonín , okres Praha-východ, Česká republika Jabloňové zahrady 164, Zlonín , okr. Praha-východ