• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 121 m2 - V slavětíně, Praha 20, Praha (již není v nabídce)

Cena: 8 800 000 Kč
Stav:archiv
121 m2, parcela 496 m2
Popis: Plus provize RK. . Reality 11 Vám zprostředkují prodej samostatného, rodinného domu na oploceném pozemku velikosti 496 m². Dům je patrový, částečně podsklepený. V přízemí domu se nachází předsíň, kuchyň, obývací pokoj,... koupelna a samostatné sociální zařízení WC. V 1. patře jsou dva pokoje. Půda slouží jako úložný, skladovací prostor. Dům je vytápěn přímotopy a akumulačními kamny s nočním proudem, teplou vodu zajišťuje bojler o objemu 150l. Voda je přivedena z veřejného vodovodu plastovým potrubím, ale má i studnu s dostatečným množstvím vody, která slouží k celoročnímu zalévání zahrady. Odpady jsou řešeny jímkou o objemu 8 kubíků. Elektřina 220V a 380V je vedena v mědi. V roce 2021 je v plánu výstavba nová silnice a vybudování městské kanalizace. Plyn je přiveden na hranici pozemku. Celkové měsíční náklady na chod domu jsou 4. 000, - Kč. Podlahy - dlažba nebo lino. V roce 2005 proběhla výměna oken za plastová. Fasáda domu je zateplena v tl. 5cm, podkroví 10cm.
U domu je zděná garáž s dílnou. Na dílnu navazuje pergola s venkovním sezením. Zahrada je upravená a slouží hlavně k odpočinku nebo sezónnímu pěstování ovoce a zeleniny.
Parkovat lze na pozemku u domu nebo před domem.
Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, která zajišťuje pohodové a komfortní bydlení - školy, školky, gymnázium v blízké docházkové vzdálenosti, zastávka MHD 200 m, prodejna Albert 500m, bus směr Černý Most 10 min, výdejové místa eshopů aj.
V sousedství ale najdeme i známou přírodní oblast výletů a relaxace - Klánovický les, jehož větší část je chráněna jako přírodní park s evropsky významnou lokalitou Xaverovský háj a Blatov.
S financováním této nemovitosti Vám rádi zdarma pomůžeme ve spolupráci s našimi finančními specialisty.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 21836. Energetický štítek: E (223 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: V slavětíně , Praha 20, Praha, Česká republika V slavětíně, Praha 20, Praha