• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 120 m2 - Paseky, Želechovice nad Dřevnicí, okr. Zlín (již není v nabídce)

Cena: 2 850 000 Kč
Stav:archiv
120 m2, parcela 8500 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivní prodej RD (rodinný dům) 4+2 na Pasekách v Želechovicích s kompletním hospodářským zázemím a pozemky cca 8500 m².
Jedná se o nemovitost využívanou k trvalému bydlení, dispozičně řešenou ...jako 2+1 a 1+1 , vše na jedné půdorysné ploše domu.
Dům je plně funkční a udržován v upraveném stavu z konce 60 - tých let.
Má ústřední topení na tuhá paliva (dřevo) + litinové radiátory ve všech místnostech, rozvod vody z vlastní studny + studánku povrchovou, má dvoukřídlá dřevěná okna a betonové podlahy s pokrývkou linoleum nebo parketové vlisky ( ložnice a obývák). Elektřina je z 1/3 hliník, 2/3 Cu.
V domě je napojená pevná linka s internetové připojeníem, jelikož pokrytí signálem není dostatečné, +SATELIT. Vaření je na sporáku s propan butan.
Dům je orientovaný do rovinatého dvora rámovaného ostatními hospodářskými staveními.
V čele dvora, pod svahem se vyjímá starý patrový sklep z roku 1824, který ukrývá studnu s kvalitní pitnou vodou, dále klenbovou část - sklad ovoce, zeleniny a nadzemní obytné místnosti se zavedenou vodou a elektřinou.
K domu patří pozemky, tvořící funkční celek. Největší částí je orná půda ( 4000 m²), navazující přes břeh ze dvora, dále loučka - pastvina kolem a potoka cca 2500 m² a dále zahrada u domu ( 800 m²). Vše je vymezeno ohradou na vypásání ovečkami.
Jedná se o velice vyjímečné místo s autentičností usedlosti a s prolnutím okolní přírody.
Prohlídky jsou možné pouze po dohodě s makléřkou. Děkuji za respektování soukromí. Ev. číslo: 628549. Energetický štítek: G (120 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Paseky , Želechovice nad Dřevnicí, okres Zlín, Česká republika Paseky, Želechovice nad Dřevnicí, okr. Zlín