• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 117 m2 - Křoví , okr. Žďár nad Sázavou (již není v nabídce)

Cena: 1 990 000 Kč
Stav:archiv
117 m2, parcela 581 m2
Popis: cena včetně advokátních služeb, včetně advokátní úschovy, včetně provize RK. Dumrealit. cz Vám nabízí prodej RD (rodinný dům) 3+1, 117m² s velkou zahradou v obci Křoví. Dům se nac...hází v klidné části obce. Jedná se o starší stavbu, která je optimálně určena k rekonstrukci. Dům a přístavby jsou vystavěny ze smíšeného zdiva, jsou napojeny na všechny sítě (kanalizace 2019, přípojka vody 2015). Pozemek o velikosti 581m² umožňuje velkou variabilitu spojenou i s možností stavby nového domu v zahradní části pozemku o velikosti 411m². Teplo je zabezpečeno v ložnici a obývacím pokoji plynovým topením waw, v kuchyni jsou kamna na tuhá paliva a dřevo, v koupelně přímotop a v posledním pokoji jsou krbová kamna. Ohřev vody zajištěn bojlerem. Podlahy v domě jsou kombinací betonu a dřevěné podlahy. Okna v domě jsou původní, dřevěná, kastlová, opatřena mřížemi. Jsou orientována na východ. Půda je o velikosti 77m² a je přístupná z venku po dřevěných schodech. Na dům navazují 2 přístavky o velikosti 13, 5m² (nad ním je obytné podkroví (16. 5m²) s oknem a dřevěnou podlahou a dalším prostorem o velikosti 14, 5m². Obě tyto místnosti mají čelní stěnu otevřenou směrem do zahrady. Dále v zahradě se nachází ještě jeden uzamykatelný objekt (buňka) s užitnou plochou 12m², jedná se o kombinací dřeva a umakartu, s oknem, podlaha je betonová s položeným linem. V zahradě se nachází posezení a také sklep krytý zeminou, s kvelbeným cihlovým stropem (5m²), vhodný na skladování zeleniny, ovoce anebo i vína.
Dispozice domu, postupně z leva doprava (viz plánek):
- ložnice (16, 5m²), plné dveře, dřevěná podlaha, třídílné kastlové okno s mříží
- zádveří / předsíň (7m²), posuvné dveře do kuchyně
- kuchyně 17m², napravo je část na sezení, dvoudílné kastlové okno s mříží, nalevo je kuchyňská část, plynový sporák s el. troubou, jednoduchá starší KL, dřez s menším oknem (SZ) a kamna na tuhá paliva, podlaha beton s linem
- obývací pokoj (15. 5m²), posuvné dveře, třídílné kastlové okno s mříží, podlaha beton s plovoucí podlahou (dřevo)
- koupelna (11m²), vlevo vana s menším oknem a ohřívačem (bojler) vody, naproti je umyvadlo. Vstup na samostatnou toaletu s malým oknem. Z koupelny se dá vyjít ven z domu, na dvůr.
- místnost s krbovými kamny (11, 5m²), štukované omítka, malé okno na dvůr, podlaha dřevěná, přímý východ na dvůr
Nemovitost má, vzhledem k celkové zastavěné ploše (170m²), veliký potenciál, aby byla zrekonstruována do jiné, modernější podoby, s efektivnějším využitím všech obytných ploch. To se týká i půdního prostoru. SZ stěna nemovitosti je navlhlá, není mokrá.
Obec Křoví oslavila 650 let vzniku, najdete ji v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina, 4 km od Velké Bíteše. Žije zde aktuálně 573 obyvatel. Je zde MŚ, ZŚ, je zde funkční organizace Sokola s mnoha aktivitami atd. Pro více informací navštivte webovou stránku nemovitosti: https: //spisakpavel. cz/rd - 4 - 1 - 80m² - s - velkou - zahradou - v - obci - krovi . Pro další informace volejte makléře. Ev. číslo: 640812. Energetický štítek: G
 • Vložení inzerátu:
  24.11.2022
 • Kód:
  3398903
 • Typ nemovitosti:
  Rodinný dům
 • Zastavěná plocha:
  170 m2
 • Podlahová plocha:
  117 m2
 • Plocha parcely:
  581 m2
 • Terasa:
  Ano
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Křoví má 550 obyvatel, z toho 381 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Křoví , okres Žďár nad Sázavou, Česká republika Křoví , okr. Žďár nad Sázavou, Vysočina