• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rodinný dům, 106 m2 - Závodí, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín (již není v nabídce)

Cena: 3 500 000 Kč
Stav:archiv
106 m2, cihlová, parcela 200 m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí prodej posledního zkolaudovaného zděného řadového domu o dispozici 4+kk +technická místnost (viz. půdorysy ve fotodokumentaci), v centru města. nízkoe...nergetické novostavby systém Porotherm, na hranici pasivního domu – 64kwh/m²/rok/, se samostatnými rekuperačními jednotkami - využívání teploty vzduchu odsávaného z prostoru k ohřevu chladného vzduchu přiváděného z vnějšího prostředí, zaručen maximální přestup tepla a minimální náklady na vytápění (ochlazení) domu. izolační trojskla a nadstandardní zateplení fasády. Podlahové vytápění (plynový kotel s ohřevem vody). Minimální provozní náklady - vytápění - 3. 000kč/rok. Celková užitná plocha 106m². Dispozice 1. NP (první nadzemní patro) – vstup, sociální zařízení WC, technická místnost se vstupem z předsíně i zvenčí, obývací prostor s otevřeným kuchyňským koutem v návaznosti na zastřešenou terasu 14, 5m², 2. NP (druhé nadzemní patro) – ložnice s šatnou, koupelna, dva pokoje s možností propojení.
Venkovní obklady a terasy ze Sibiřského modřínu - kvalitní dřevina s vysokou životností, oplocený zatravněný pozemek za domem od 150m² s brankou, zpevněné plochy k parkování. Lokalita - projekt se nachází v přímém sousedství městského parku a rodinných domů, ulice Závodí, pěší dostupnost k veškeré městské vybavenosti. Cena včetně pozemku. Novostavba domu včetně zastavěného pozemku osvobozena od platby daně z nabytí nemovitosti. Pro více informací mne, prosím, kontaktujte. Ev. číslo: 596688. Energetický štítek: B (64 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Závodí , Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín, Česká republika Závodí, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín