• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 79 m2 - Strnady 97, Praha 5, Praha

Cena: 7 200 000 Kč
Stav:Volný
79 m2, parcela 437 m2
Popis: Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji nádhernou zrekonstruovanou chatu (možnost i trvalého bydlení) na okraji Prahy - Zbraslav s dispozicí 3kk s obytnou částí 79m2 a pozemkem 437m2. Nachází na okraji ob...ytné čtvrti Strnady, z části obklopena lesem a sousedící s vedlejším pozemkem, který oddělují túje pro větší soukromí.

Chata je jednopodlažní s točitým schodištěm do obytného podkroví. Nachází se zde chodba (7m2), ze které se dostanete do obytného prostoru s kuchyní(19m2) a na sociální zařízení WC(4m2). Z obytného prostoru s kuchyní je vstup do pokoje(13m2) s vestavěnou skříní a do koupelny s vanou a sociální zařízení WC(6m2). Z jídelny pak vedou točité schodiště do velice prostorného podkroví(32m2), využívaného jako ložnice s moc hezkým výhledem na pozemek a řeku pod ním. Na pozemku stojí zahradní altánek, dřevěná kůlna na uskladnění zahradnického vybavení a ohniště se sezením. Chata je částečně podsklepena.

Pitná voda je zde řešena vlastní studnou na pozemku, odpad jímkou s objemem 7m3. Je zde také připojena elektřina a vysokorychlostní internetové připojení. Vytápí se zde elektrokotlem, popřípadě krbovými kamny v pokoji s kuchyní.
Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí. Byly zde dělány rozvody vody a odpadu, dále nová okna a podlahy. Chata je zateplená včetně střechy. Střecha je zde nová, ale kvůli pochybení řemeslníků bude v budoucnu potřebovat opravit.

Veškerou občanskou dostupnost pak naleznete v centru Zbraslavi (autem 8 minut).
Autobusová zastávka směr Smíchov se nachází 500 metrů od pozemku. V okolí je pak nespočet lákadel na pěší i cyklo výlety.

Žila zde rodina s dětmi, tudíž je možnost využít chatu k trvalému bydlení. V současnosti pozemek spadá do dočasného ochranného pásma Zbraslavského lomu, což umožňuje majiteli pozemku po skončení lhůty postavit zde rodinný domek, tudíž je také vhodný jako dlouhodobá investice.

V případě zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte.

Při financování hypotékou je preferována zástava jiné nemovitosti.
Lokalita: Strnady 97, Praha 5, Praha, Česká republika Strnady 97, Praha 5, Praha


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: