• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Rekreační objekt 70 m2 - J. Žižky, Louňovice pod Blaníkem, okr. Benešov (již není v nabídce)

Cena: 2 690 000 Kč
Stav:archiv
70 m2, cihlová, parcela 551 m2
Popis: Zprostředkujeme Vám výhradní prodej chaty o podlahové ploše 70 m² stojící na vlastním oploceném pozemku se zahradou o celkové velikosti 551 m², umístěné v ulici J. Žižky na okraji obce Louňovice pod Blaníkem. Chata z roku ...1994 o půdorysu zastavěné plochy 60 m² má následující dispozice: PŘÍZEMÍ 47 m² - obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu, ložnice, kuchyň, schodiště, SUTERÉN 23 m² - jídelna s krbem, sociální zařízení WC s umývárnou, schodiště. Ze sedlové střechy je dešťová voda svedena okapem. Do chaty je zavedena elektřina (230 a 380 V), plyn, přívod vody je zajištěn z obecního vodovodu, kanalizace. Ohřev tepla je vyřešen krbem, kamny a plynovými VAF, ohřev vody karmou. Chata je převážně cihlová, má kamenný a betonový základ, bez vlhkostí, není podsklepena, okna směřují z ložnice a kuchyně do klidné slepé ulice, z obývacího pokoje do zahrady.
Interiér chaty včetně vybavení je plně obyvatelný a připravený k okamžitému rekreačnímu účelu. Bezproblémový příjezd k pozemku je zajištěn po obecní cestě, vlastní zastřešené parkování pro jedno auto je vyhrazeno přímo na parcele. Nemovitost se nachází na okraji obce v lokalitě CHKO Blaník, která nabízí prožití klidu a pohody, okolí je ideální pro rekreaci, cykloturistiku, koupání či rybaření v řece Blanici či přilehlých rybnících. V obci se nachází obecní úřad, pošta, doktor, čerpací stanice, obchody, autoservis, několik restaurací, muzeum, zámek Louňovice pod Blaníkem se zámeckým parkem, pro děti slouží mateřská a základní škola, moc hezké vycházky poskytuje všudypřítomná okolní příroda. Vzdálenost od Prahy je přibližně 60 km - D1. Dopravní obslužnost - BUS. Velmi doporučujeme osobní prohlídku, lukrativní lokalita a záležitost !!! Ev. číslo: 31317.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823222
 • Typ nemovitosti:
  Chaty a chalupy
 • Typ budovy:
  Cihlová
 • Podlahová plocha:
  70 m2
 • Plocha parcely:
  551 m2
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Informace o obci:
  Obec Louňovice pod Blaníkem má 668 obyvatel, z toho 487 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: J. Žižky , Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov, Česká republika J. Žižky, Louňovice pod Blaníkem, okr. Benešov